Almanların 'Türk-Yunan Savaşı' senaryosu! 'ABD elinden gelen her şeyi yapacak' Almanların 'Türk-Yunan Savaşı' senaryosu! 'ABD elinden gelen her şeyi yapacak'
Kadınlar çoğunlukla "erkekler bizi anlamıyor" cümlesini kurar. Çünkü özellikle ilişkilerde erkeklerle kadınların beklentileri birbirlerinden çok farklı olur. Bazen erkekler kadınların gerçekten ne istediğini anlamak konusunda çok bilgisiz olabilir. Peki, kadınlar gerçekten erkeklerden ne ister? Kadınların bir ilişkiden beklentilerini Posta.com.tr okurları için derledik.

Kadınların ve erkeklerin ilişkilere bakış açısı birbirinden farklı olur. Durum böyle olduğunda her iki tarafta birbirini anlamak konusunda çok zorlanır. Özellikle her kadın erkeklerin onları asla anlamadığını düşünür. Kadınların ilişkilerde erkeklerden beklentilerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

1- HAREKETE GEÇİN

Kadınlar her zaman onları destekleyen ve saygı duyan bir erkekle birlikte olmak ister.

Ne olursa olsun onun için mücadele eden bir erkekle olmanın hayâlini kurar. Kadınlar ne kadar güçlü olsa da hayatındaki erkeğin desteğini ve ilgisini her zaman görmek ister.

2- İLGİ GÖSTERİN

Kadınlar genellikle ilgi beklemediklerini söylerler. Ancak durum onları için bunun tam tersidir.

Her kadın ilgi görmekten ve şefkat görmekten çok hoşlanır. Hayatlarındaki erkek onlara ilgi gösterdiğinde daha çok bağlanırlar. El ele tutuşmak, hiç beklemediği anda sarılmak kadınları mutlu eder.

3-SAMİMİ ZAMAN GEÇİRİN

Kadınlar hayatlarındaki erkeğin her an yanında olmasını ister. Birlikte vakit geçirmekten konuşmak çok hoşlanır.

Bu sebeple bir kadınla zaman geçirirken tüm dikkatinizi ona verin. Telefonunuzu saklayın veya bir kenara koyun ve sadece ona odaklanın. Birlikte bir film izleyin veya bazı ev işlerini birlikte tamamlayın. Bu onun için çok önemli olacaktır.

4- DÜRÜST VE AÇIK SÖZLÜ OLUN

Kadınlar sonucu ne olursa olsun karşısında her zaman açık sözlü ve dürüst bir erkeği görmek ister.

Bu sebeple gerçek ne kadar acı olursa olsun mutlaka dürüst davranın. Yalan söylemek ve ona ihanet etmek her şeyi daha da kötüleştirir.

Bu sebeple hayatınızdaki kadına karşı kırıcı olmadan açık sözlü ve dürüst davranın. Böylece onu her zaman etkileyebilirsiniz.

5- ONU HER ZAMAN DİNLEYİN

Her kadın hayatındaki erkeğin onu can kulağıyla dinlemesini ister. Düşüncelerini ve fikirlerini açıkça paylaşabildiği bir erkekle mutlu olurlar.

Bu sebeple hayatınızdaki kadın size bir şey anlatırken onu dikkatle dinleyin. Konuşurken sözünü kesmeyin. Eğer farklı fikirleriniz varsa onun konuşması bittiğinde bunu onunla paylaşın.

6- ÖZEL OLDUĞUNU HİSSETTİRİN

Kadınlar ilişkilerde hem iyi bir arkadaş hem de iyi bir sevgili olma ister. Her zaman hayatındaki erkeğin onu özel hissettirmesini bekler.

Bu sebeple partnerinizle mutlu bir ilişki sürdürebilmek için onun sizin için ne kadar özel olduğunu her fırsatta hissettirin. Hiç beklemediği anlarda ona sürpriz yaparak ne kadar önemsediğinizi gösterin.