banner158

Kadınlara Önem Veren Sn. Özlem Çerçioğlu Kazanıyor, Ak Parti De Bunu Gözetmeli

Köşe yazımın satırlarını yazmaya başladığım anda Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara Çubuk’taki şehit cenazesinde uğradığı saldırı bir anda yazı gündemimi değiştirdi.

 

Öbür taraftan İstanbul’da Sayın İMAMOĞLU’nun Maltepe’de yüz binlere yaptığı soğukkanlı çağrı kulaklarımda hala çınlıyor.

 

Ancak Milli Savunma Bakanının şehit cenazesinde topluluğa “MESAJINIZI VERDİNİZ ARTIK DAĞILIN” demesi de hala zihinlerde yerini tutuyor.

 

Merhum Süleyman Demirel de kendisine sağ düşüncedeki gençlerin yaptığı aşırılıklar sorulunca “Kimse bana sağcılar bu aşırılıkları yapıyor dedirtemez” dediği zaman o düşüncede olan gençler helal olsun demişlerdi.

 

Şimdi ise Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na saldıran bu gurup ve temsil ettiği fikirlerin sahibi kişiler neredeyse sevinç naraları atacaklar.

 

Aydın geneline indirdiğimizde Sayın İçişleri Bakanının Söke ziyaretinde CHP-İYİ Parti ittifakına ZİLLET ittifakı, bunlar HDP ile işbirliği yapıyorlar, bunlar TERÖRİSTİR ifadesi kulağımda hala çınlıyor.

 

Değerli okuyucularım Ben 1968 kuşağının genciyim o rezil günleri yaşadım her gün 50 ila 100 gencimiz soldan veya sağdan arkadaşımız şehit edilmiştir. Türkiye’nin o dönemdeki gündemi de böyle başlamıştır.

12 EYLÜL ihtilali ile bir günde kesilmiştir.

Peki, ne olmuştu da günde 50 ila 100 gencin öldüğü o günlerde SAĞCI VE SOLCU gençler hep kendimize sorduk niye asker veya hükümet bunun önünü alamadı? Sonra meseleyi irdelediğimizde konu açığa çıkmıştı.

 

İhtilalin gerekçesi hazırlanmıştı.

 

SAYIN ÖZLEM ÇERÇİOĞLU SÖYLEŞİM,

Değerli okuyucularım, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu ile 1,5 saati bulan www.aydinpost.com ‘da canlı yayın yaptık. www.aydinpost.com ‘a ve Sayın Çerçioğlu’na bana bu imkanı verdiği için teşekkür ediyorum.

Canlı yayın 33 binin üzerinde izlendi.

Canlı yayında  Sayın Özlem Çerçioğlu, CHP-İYİ partili ve MHP – AKP’li belediye başkanlarına çok yerinde mesajlar vermiştir.

En önemlisi ise “Seçim dönemi bitti. AK PARTİLİ milletvekilleri dahil gelin hep beraber Aydın ilinin mutluluğu, refahı için çalışalım” demesidir.

  

KADIN DOSTU KENT AYDIN

“Topuklu Efe” en sevdiğin sözlerin başında bu slogan geliyor galiba. Tüm Türkiye’den bu söze büyük bir takdir ve sevgi akıyor. Türkiye’de kadın cinayetleri ve darplar son 15 yılda yüzde 300 artmış. Maalesef bunu Devlet tüm çabalarına rağmen önleyemiyor.

Benim ve toplum bilimcilerin ifadesi TÜRKİYE’DE AK PARTİ iktidarında mutfakta yangın var. İnsanlar aileler geçim sıkıntısında. MUTFAKTA ARTIK TENCERE KAYNAMIYOR. Peki tencereyi kaynatacak olan kim? Erkek. Erkek bunu yapamayınca geçim sıkıntısından evlilikler SARSILIYOR. Bu sarsıntıda ERKEK, kadına yükleniyor. AK PARTİ siyasi iktidarı mutfakta TENCEREYİ KAYNATMALI.

aydin-bsb-meclisi.jpg

 

İşte bunun için Sayın Özlem Çerçioğlu, kadınları çok hızlı bir şekilde üreten kadın modeline dahil ediyor.

 

Yetmezmiş gibi Aydın idaresinde söz sahibi olan Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis Divanına 5 adet Türk Anasını divan heyetine seçtiriyor.

 

HELAL OLSUN TOPUKLU EFE’YE.

 

Ancak burada takdir edilecek diğer konu hiçbir erkek Meclis Üyesi de Sayın Özlem Çerçioğlu’na karşı çıkmıyor.

Helal olsun o Aydının yiğit efelerine.

 

Aydınpost ANDROID'de TIKLA YÜKLE!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA YÜKLE!