Yıllar sonra bir araya geldiği nişanlısı Ben Affleck ile geçtiğimiz hafta sonu 3 gün süren bir tören düzenleyen Jennifer Lopez hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre dünyaca ünlü şarkıcı başak burçlarıyla çalışmıyor.

Ayrılmalarından 17 yıl sonra yeniden bir araya gelen Jennifer Lopez ile Ben Affleck, temmuz ayında Las Vegas'ta sade bir nikâhla hayatlarını birleştirdi. 'Bennifer' lakaplı ikili, geçtiğimiz hafta sonu ise Georgia'daki malikanelerinde üç gün süren, gösterişli bir düğün yaptı.

TMZ sitesi, Jennifer Lopez'in, düğün gecesi konuklar ve sahnenin ortasında sandalyede oturan eşi için mini bir konser verdiğini yazdı. Buna göre; ABD'li yıldız, "Gözlerindeki tutkuyu hissedebiliyorum. Hala sana aşığım. Biliyorsun sana doyamıyorum" sözlerini içeren şarkıyı, karşısında bir sandalyede oturan Ben Affleck'in gözlerinin içine bakarak seslendirdi.

Eşinin serenat yaptığı anlarda ünlü aktörün, geline gülümsediği görüldü. Mikrofonu Affleck’e de uzatan ve şarkıya eşlik etmesine izin veren Jennifer Lopez'e, performansı esnasında dansçıları da eşlik etti. Magazin gündeminden düşmeyen ikili, dikkat çeken sahne performansının ardından birbirine sarıldı.

Tüm bunların ardından uzun yıllar profesyonel dansçı olarak çalışan, 'Glee' dizisiyle adını geniş kitlelere duyurmuş olan aktris, dansçı ve şarkıcı Heather Morris; ilginç bir açıklamada bulunarak, Jennifer Lopez'in başak burcu dansçılarla sahne almadığını iddia etti.

Page Six'te yer alan habere göre; 35 yaşındaki oyuncu, 'Just Sayin' with Justin Martindale' podcast'ine katılarak, 53 yaşındaki pop yıldızının şovunda yer alacak dansçıların seçmelerinden sonra odaya girdiğini ve şu ifadeleri kullandığını söyledi: "Çok teşekkürler, çok çalıştınız. Odada başak burcu olan biri varsa, elini kaldırabilir mi?"

Morris; Lopez'in daha sonra asistanına bir şeyler fısıldadığını ve başak burcu olan dansçılara "Geldiğiniz için çok teşekkür ederim" dediğini söyledi ve, "Jennifer Lopez için tam bir gün süren seçmelere katıldılar ve sonra bu nedenle ayrılmak zorunda kaldılar" şeklinde konuştu. Sunucu Justin Martindale, bu hikayenin doğru olup olmadığını sorduğunda, ünlü isim 'her şeyin kulaktan dolma' olduğunu açıkladı. Jennifer Lopez cephesinden ise, konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

Kendisi bir aslan burcu olan Lopez'in, neden başak burçlarından hoşlanmadığı belli değil. Ancak, 2004'ten 2014'e kadar evli olduğu ve iki çocuğunun babası olan eski eşi Marc Anthony, bir başak burcu. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük yankı uyandıran bu iddialar karşısında, sosyal medya kullanıcıları da kayıtsız kalamadı.

Twitter'da gündem olan konuyla ilgili konuşanlar, "Başak burcu olarak Jennifer Lopez'in tüm şarkılarını Spotify listemden kaldırdım, YouTube'da like'larımı geri çekip dislike attım", "Jennifer Lopez başak burcu dansçılarını kovmuş, aşırı doğru bir karar. İtici bir burç" ve "Aslanların başak nefreti diye bi gerçek var. Çevremde bir tane başak yok, hepsinden uzaklaşırım... Tahmin edebiliyorum sebebini" gibi yorumlar yazdı.