İzmir en iyi psikolog hangisi diye merak ediyorsanız bu sorunun cevabı elbette ki İzmir Nora Psikoloji olacaktır. Psikologlarımızdan daima İzmir içi yetişkin terapisi, çift terapisi, aile terapisi ve ergen terapisi gibi çeşitli terapi randevuları talep edebilirsiniz. İzmir'de psikolog arayışlarınıza İzmir Nora Psikoloji merkezi ile son verebilirsiniz. İzmir Nora psikoloji olarak, çeşitli iletişim kanalları aracılığı ile birbirinden farklı branşlardan mezun olan ruh sağlığı uzmanlarını bir araya getirerek ilerlemeye ve gelişime açık uzmanlara erişimlerinizi kolaylaştırmaktayız. Aramalarınızda izmir psikolog ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular için etkili ve yeterli cevaplar bulmak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İzmir Nora psikoloji ile psikolog tercihlerinizde uzman terapistlerimiz ile görüşerek ücretsiz şekilde ön bilgilendirme sağlayabilirsiniz. Yüz yüze ve online şekilde seans seçenekleri ile daima siz değerli bireylerimizin yanındayız.

Nora psikolojide online terapi

Farklılaşan ve içinden çıkılamaz hale gelen problemleriniz için aynı zamanda değişen ve gelişen yaşam koşullarına sağlıklı bir şekilde uyum sağlayabilmek için devamlı aynı baş etme yöntemlerini sürdürüyor olmak bizler için daima çözümsüz ve sorunlarla baş edemez hale getirecektir. Hayatın devamlı değişen ve güzelleşen akışına sağlıklı şekilde uyum sağlayabilmek adına birbirinden farklı beceriler geliştirmeye ve aynı zamanda hayata farklı bakış açılarından bakmaya ihtiyaç duymaktayız. Bu noktada izmir Nora psikoloji merkezinin sunduğu online terapi hizmetleri ile sorunlarınızla baş etme yöntemlerini geliştirerek işlevsel hale dönüştürebilir ve farklı bakış açılarına erişebilirsiniz. Karşılaştığınız tüm problemleri uzmanlarımız yardımıyla çözüme kavuşturmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman dilediğiniz uzman ile randevu oluşturarak çevrimiçi terapi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bünyemizde hizmet sunan uzmanlarımızın tamamı yüksek lisans ve lisans bilgilerini tamamlamış olup ilgili terapi eğitimleri ve test eğitimlerini tamamlamıştır. Uzmanlarımızın çalışmış olduğu alanları profilleri bakımından değerlendirerek istediğiniz uzmandan online terapi hizmeti elde edebilirsiniz.

Nora Psikoloji Merkezi Uzmanlıkları

Anne karnında verilen kanla hayata tutundu Anne karnında verilen kanla hayata tutundu

Toplumun veya insanların hal ve hareketlerinin altında yer alan sebepler ile dinamik ve etkili bir bağlantı kurmayı hedefleyen, aynı zamanda araştırma ve çeşitli incelemeler yapan psikoloji; toplum ve insan temelinde yer alan sorunların birçoğunu çözümleme yolunda ilerlemektedir. İnsan ve toplum ile ilgili birbirinden farklı konulara açıklık sağlayabilen psikoloji, bireylerin duyumlarını ve algılarını, belleğini ve anılarını, komplekslerini, hareketlerini ve öğrenme sürecini detaylı bir şekilde inceleyerek bireyin faydasına bir sonuç bulmayı hedeflemektedir. Bu noktada elbette ki uzmanlıklar son derece önemli olmaktadır.

İzmir psikolog olarak uzmanlık alanlarımız arasında: madde bağımlılığı, ileri yaş terapisi, aile terapisi, ebeveyn sorunları, anksiyete ve depresyon, stres ve stresi doğru şekilde yönetme, travma, istismar ve daha birçok farklı terapi konuları yer almaktadır. İzmir'de yüz yüze ve tüm Türkiye genelinde online şekilde psikolog hizmeti sunan Nora psikoloji merkezimiz etik yasaların tamamını da göz önünde bulundurarak sizler için aktif bir şekilde psikolog hizmeti sağlamaktadır.