İstanbul Avcılar’da anneannesiyle birlikte yaşayan Dilan Eylem Öz anneannesi geçen cumartesi günü köye gidince evde yalnız kaldı. Yakınları kendisinden haber alamayınca çilingir yardımıyla kapı açıldı. Dilan Eylem Öz'ün ölümüyle ilgili yeni detay ortaya çıktı.

Bakan Bozdağ: Gizli olan soruşturmanın bilgilerini Kılıçdaroğlu'na kim iletiyor? Bakan Bozdağ: Gizli olan soruşturmanın bilgilerini Kılıçdaroğlu'na kim iletiyor?
İstanbul Avcılar’da Dilan Eylem Öz (28), anneannesiyle birlikte yaşıyordu. Annesi yurtdışında olan Dilan, anneannesi geçen cumartesi günü köye gidince evde yalnız kaldı.

UYUŞTURUCU OLDUĞU DÜŞÜNÜLÜYOR

Yakınları geçen salı günü kendisine ulaşamayınca eve geldi. Çilingir yardımıyla kapı açıldı. Dilan, yatak odasında hareketsiz halde bulundu. Polis ve sağlık ekiplerine haber verildi. Sağlık ekipleri, Dilan’ın hayatta olmadığını belirledi. Polisin yaptığı incelemede, yatağının yanındaki bir tabağın içinde uyuşturucu olduğu sanılan bir madde bulundu. Polis, olayla ilgili ‘şüpheli Ölüm’ soruşturması başlattı.

Geçmişte özel bir tv kanalında izdivaç programına da katıldığı belirlenen Dilan’ın kesin ölüm nedeninin Adli Tıp’ta yapılacak incelemenin ardından netlik kazanacağı belirtildi.