İYİ Parti Aydın Milletvekili aday adayı Mesut Öztunç, ön seçim öncesi ilçe teşkilatlarını ziyaret edip onların taleplerini dinleyip kendisini tanıtmaya başladı.

WhatsApp Image 2023-03-28 at 22.27.20

İYİ Parti'den milletvekili aday adayı olan Mesut Öztunç, Kuşadası ve Didim parti teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. Teşkilat üyeleri tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Öztunç, seçilmesi halinde Aydın için yapacaklarını teker teker partilileriyle paylaştı.

WhatsApp Image 2023-03-28 at 22.27.21 (3)

İYİ Partililerle bir araya gelen Öztunç, üyelerle karşılıklı soru ve cevap şeklinde gerçekleştirdiği görüşmede ziyarette gördüğü ilgiden memnun kaldığını dile getirdi.

Kuşadası'nda uzun zamandır aranan suçlular yakalandı Kuşadası'nda uzun zamandır aranan suçlular yakalandı

WhatsApp Image 2023-03-28 at 22.27.21 (4)

Aday adaylığı sürecinde yapacağı ziyaretlere Kuşadası’ndan start verdiğini belirten Öztunç, “Çok heyecanlı insanlarla karşılaştım, onların bu heyecanını hissetmek benim şevkimi biraz daha da arttırdı.

WhatsApp Image 2023-03-28 at 22.27.21

Onlara hizmet etme duygusu ile buralara gelip teşkilatlarla bir arada bulunmak benim için gerçekten çok büyük bir gurur vesilesiydi. Çok güzel etkileşimler aldık. Çok güzel sorular sordular.

WhatsApp Image 2023-03-28 at 22.27.22 (1)

Eğer seçildiğim taktirde iyi bir sıralama olduğu taktirde milletvekili olup Ankara’ya gittiğim taktirde neler yapabileceğimize dair benden güzel etkileşimler aldıklarını dile getirdiler.

WhatsApp Image 2023-03-28 at 22.27.22

Her zaman söylediğim gibi nerede olursak olalım teşkilatlarımızla bir arada olmak, onların bütün dertlerini, sıkıntılarını her dönem dinlemek benim ve onlarla iletişim kurmak, yardımcı olmak, teşkilatlarımızın sorunlarıyla ilgili istişarelerde bulunmak, bunlara çözüm bulmak hepsi benim için bir gurur. Tabi bu gururu bazı şeylerle de taçlandırmak lazım.

WhatsApp Image 2023-03-28 at 22.27.43

Genel merkezimizin bu yolda önümüze çok güzel bir şey çıkardı. Genel idare kurulundan birçok büyükşehirde ön seçim yapılması hususunda bir önerge çıktı. Bu vesile ile çok güzel bir etkileşimler aldık. Böyle güzel insanların arasından çıkıp vekil olma duygusu bile beni çok heyecanlandırıyor."

WhatsApp Image 2023-03-28 at 22.27.44

İNSANLARA DOKUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Gittiği Didim ve Kuşadası’nda kendisine gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Öztunç, "Benim çevre mühendisi olmama ve çevreye olan duyarlılığımı bildikleri için çok güzel sorular yönettiler. Bana güvenebileceklerini hissettim. İnşallah önümüzdeki süreçte de güzel bir şekilde 1 Nisan'da yapılacak olan ön seçimde onların oylarına talip olduk ve bize oy vereceklerini düşünüyorum. Ben onların içinden biriyim. Hiçbir şekilde onları yüz üstü bırakmayacağımı da çok iyi biliyorlar. Bu hissiyatla alakalı ve onların bu hissi benden aldıkları kanaatindeyim. İnşallah bir dönem onlara hizmet etme fırsatını, bölgemize hizmet etme fırsatını buluruz. Bundan sonra da birçok ilçemize gideceğiz. Eminim oralardan da aynı etkileşimleri alacağız. İnsanlara dokunmaya devam edeceğiz."