İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner parti binasında düzenlediği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Hedeflerinin Aydın'da birinci parti olmak olduğunu belirten Taner, İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'nun  "CHP"ye oy verdiğini gören sağ seçmen gusül abdesti alır" sözlerinin Ağıralioğlu'nun kendisini bağladığını belirti. Taner CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı adaylığı konusunda İYİ Parti tabanının rahatsız olup olmadığı sorusu üzerine "Burada Büyükşehir Belediye Başkanı ve ilçe belediye başkanları nasıl seçildiklerini biliyorlar. İYİ Parti'nin oylarını çıkardığımız da onların bir çoğunun görevde olmayacağını hepimiz görmekteyiz. Dolayısıyla Aydın'da yüksek bir oy alan İYİ Parti Büyükşehir'de, Efeler'de, Kuşadası'nda, Yenipazar'da bir çok yerde aday çıkarmadı . Oralarda ittifak ruhuyla CHP'ye gereken desteği verdi. Dolayısıyla siyasette dünü unutmamak lazım" dedi. Taner Aydın'da milletvekili adaylarını üye bazlı õn seçimle belirlemek istediklerinin de altını çizdi.

Ahmet Gözen yazdı: Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Karacasu ve Karpuzlu’ya yaptığı havuzlar neden çalışmıyor? MHP’li belediyeler cezalandırılıyor mu? Ahmet Gözen yazdı: Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Karacasu ve Karpuzlu’ya yaptığı havuzlar neden çalışmıyor? MHP’li belediyeler cezalandırılıyor mu?

65954990-2b64-4fec-8086-899ea1718971