İnternetten tarantula satıyorlar; 26 bin 390 lira cezası var İnternetten tarantula satıyorlar; 26 bin 390 lira cezası var
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, bir dizi temaslarda bulunmak üzere gittiği Almanya'da CHP ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu adeta topa tuttu.

Eski bir CHP'li olan İnce, gençlik kollarından itibaren partide tam 42 yılının geçtiğini vurgulayarak bugün gelinen noktada CHP'nin çizgisinden uzaklaştığını ifade etti.

Muharrem İnce, "Türk Ordusu'na atılan 'kimyasal silah kullandılar' iftirasını savunan bir parti, Atatürk'ün partisi olamaz. Ben şahsen öyle bir partide duramam" dedi.

İnce, "Kemal Kılıçdaroğlu Rusya-Ukrayna savaşında Ukrayna'dan yana durmamız gerektiğini söyledi. Bu, Atatürk'ün yurtta sulh cihanda sulh ilkesine aykırı bir durum" diye konuştu.

"Hiç gündemde olmayan başörtüsü sorununu ortaya çıkardılar" diyen İnce, "İyi ki de CHP'den ayrılmışım. Partinin içine FETÖ'cüleri, ne olduğu belli olmayan insanları doldurdular, Atatürkçüleri, Cumhuriyetçileri dağıttılar" ifadelerini kullandı.