Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu 'Survivor', yeni formatıyla ekrana dönüyor. Çekimleri Dominik'te gerçekleşen, yarışmanın ilk görüntülerini acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yayınladı. Fenomen yarışmanın yeni sezonunda üç ayrı takım boy gösterecek. İşte yarışmadan ilk görüntüler...

'Survivor 2023' heyecanı, 15 Ocak Pazar günü saat 2000'de TV8'de başlıyor. Merakla beklenen yarışmanın ilk tanıtımı yayınlandı. Acun Ilıcalı, Survivor 2023 fragmanını, "Tüm yarışmacılarımıza gönülden başarılar" notuyla Instagram hesabından paylaştı. Sosyal medyada kısa sürede gündem olan gönderiye beğeni ve yorum yağdı.

Fragmanda; her yıl Survivor'a değişik araçlarla giriş yapması çok konuşulan ünlü yapımcının, yeni sezondaki tercihinin yeşil renkli, son model bir spor araba olduğu görülüyor.

Survivor'ın yeni sezonu, üç farklı takımın uçak ve tekne yolculuklarıyla adaya ulaşmasının ardından yağmur altında çekilen ilk bölümü ile sevenlerine 'merhaba' diyor.

Aynı zamanda programın sunucusu olan Acun Ilıcalı, ilk oyunu "Kaybedenler için Survivor tam anlamıyla başlayacak. Çünkü bu oyun iyi ada ve iyi şartlar demek" sözleriyle anlatıyor.