• BIST 109.156
 • Altın 153,298
 • Dolar 3,8173
 • Euro 4,5053

  İşte Önder'in kararı!

  10.01.2008 16:45
  Aydınspor Kulübünün eski Başkanı Tansel Önder, kongreye yaklaşık 2 saat kala kesin ve net tavrını açıkladı...
  İşte Önderin kararı!
  İşte Önder'in kararı! İşte Önder'in kararı! İşte Önder'in kararı!

  Tansel Önder Aydınpost Yazı İşleri Müdürü Ahmet Gözen'e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Saat 16.00'ya kadar bekleyeceğini söyleyen Tansel Önder, Aydınpost aracılığyla net ve kesin tavrını açıkladı.

  Önder aday olmuyor!
  Aydınspor Kulübü"nde yeniden aday olacağı konuşulan Tansel Önder, Aydınpost Yazı İşleri Müdürü Ahmet Gözen"e bugün 15.45 saatlerinde yaptığı açıklamada aday olmayacağını açıkladı.

  Suçlanan adam olmak istemiyorum
  Önder, Ahmet Gözen"e yaptığı özel açıklamada, “Aydınspor"un içinde bulunduğu çıkmaz ortadadır. Kulübün durumu tam bir enkazdır. Kadro yok. Ara dönemde kulübü bu çıkmazdan kurtaracak hiçbir çalışma yapılmamıştır. Önümüzdeki günlerde de maçlar devam ettiği için başarısızlıklar olduğu takdirde herkes beni suçlayacak. Aydın ilinin ileri gelenleri "bize sordunda mı Aydınspor"un başkanlığını aldın?" diyeceklerdir. Suçlanan adam olmak istemiyorum” dedi.

  Konu masaya yatırılmalı
  Önder, “Halbuki kenti yönetenler, atananlar, seçilenler, sivil toplum kuruluşları, basın ve Aydın halkının bir araya geleceği bir toplantı ile sorunlar masaya yatırılıp görüşülmesi gerekir. Ancak şu anda ufukta böyle bir yaklaşım da göremiyorum” dedi.

  Uzunırmak dönemi 1 trilyon borçlu
  Kulüpten 700 milyar liralık alacağını hatırlatan Gözen"e açıklama yapan Tansel Önder, “Ben Aydınspor"u yönettiğim 7 yılda harcadığım 1.5 milyon doları sildim. Sadece 700 milyarlık olacağım Aydınspor kulübü borçlarında gözüküyor. Bu alacak kulübü yönettiğim 7 yıllık alacaktır. Kulübün bu kongreye ait mizanını, bilançosunu aldım. Bilançoda Sayın Ali Uzunırmak beyin yönettiği bir yıllık dönemde 1 trilyonu aşan alacakları gözüküyor. Bu şartlar devam ettiği sürece Aydınspor"a başkan olmam” diye konuştu.

  Eski Başkan Tansel Önder son olarak, kesin olarak bugünkü kongreye adaylığını koymayacağını ifade etti.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim