Her insan kendini ifade etmek konusunda çok başarılı değildir. Bazı insanlar ne kadar çaba gösterseler de yanlış anlaşılır. Sürekli yanlış anlaşıldıkları için insanlara her şeyi en başından açıklamak zorunda kalırlar. Hatta çoğu zaman sevdikleri insanlarla araları bile bozulabilir. Astrolojide de sürekli yanlış anlaşılan burçlar var. 

Doğru iletişim kurmak bazen çok zor olur. Çünkü insanların sizi doğru anlayamadığı zamanlar vardır.

Bazen kendinizi ne kadar ifade ettiğinizi düşünseniz bile yanlış anlaşılırsınız. Ancak astrolojide sürekli yanlış anlaşılan ve bu sebeple kendini ifade etmekte zorlanan burçlar da var. En çok yanlış anlaşılan burçları bu yazımızda bulabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu olanlar genellikle çok kararsızdır. Bu huyları insanların onlara karşı bakış açılarının farklı olmasına sebep olur.

İkizler burcu olan insanlar iletişimde çok iyilerdir. Ancak yine de çoğu konuda yanlış anlaşılabilirler. Entelektüel olarak çok akıcı olabilirler, ancak bu ikili kişilik algısı her şeyi mahveder ve bu nedenle genellikle yanlış anlaşılırlar.

YENGEÇ BURCU

Fatihte gözaltındaki annesine köfte ekmek getirdiğini söyledi, içinden eroin çıktı Fatihte gözaltındaki annesine köfte ekmek getirdiğini söyledi, içinden eroin çıktı

Yengeç burcu olanlar aşırı duygusal olmalarıyla çok ünlüdür. Yengeç burçları en çok yanlış anlaşılan burçlar arasında yer alır. Aslında yengeç burçları insanlara karşı çok anlayışlıdır.

İyimserliği ve empatiyi onlardan öğrenebilirsiniz. Ama herkes onları fazla duygusal ve bebeksi olarak adlandırılıyor. Bu durum da onların sürekli yanlış anlaşılmasına sebep oluyor.

ASLAN BURCU

Aslan burçları tüm bakışlarını üzerine toplamayı ve ilgi görmeyi çok sever. Genellikle büyük ölçüde yanlış anlaşılırlar. Gerçek şu ki, insanlar onlara güvenebilsin diye en iyisi olmak için çok çalışırlar

İlgi odağı olmaya çalıştıklarını düşündüğünüzde gerçekten gösteriş yapmazlar.

Sadece güneşin güneş sistemimizi beslemesi gerektiği gibi insanları beslemenin sorumluluk duyguları olduğunu hissediyorlar.

BAŞAK BURCU

Başak burçları her zaman kusursuz olmayı ister. Bunun için de her zaman mükemmeli arar.

Başak burçlarını genellikle herkes sıkıcı ve monoton olarak görür Bunlar kavram yanılgıları veya klişeleştirmelerdir.

Kafa karışıklığı, insanların Başak'ın kendilerini neden böyle sunduğunu bilmemeleridir. Aslında insanların en iyi versiyonları olmalarına yardım etmek istiyorlar çünkü bir şeyi düzeltme konusunda doğal olarak yetenekliler.

AKREP BURCU

Akrep burçları en çok yanlış anlaşılan burç olabilir. Akrep burçlarını iyi tanımayanlar onları acımasız ve kinci olarak tanımlar. Ancak gerçek öyle değildir. Akrep burçları sürekli olarak daha iyi olmak için çalışır. Yoğun duygular hisseder. İnsanları anlarlar ama kendi akıl huzurlarını da bozmak istemezler ve bu çoğumuzun uymadığı sağlıklı bir uygulamadır.

Koç, Boğa, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık, yanlış anlaşılmalar söz konusu olduğunda iletişimlerini ve kişiliklerini yönetebilirler.

DHA