• BIST 106.872
  • Altın 151,903
  • Dolar 3,6611
  • Euro 4,3075

    İşte DP'nin milletvekili aday listesi

    12.04.2011 10:49
    Demokrat Partinin 12 Haziran Genel Seçimi milletvekili aday listesi belirlendi. Milletvekili adayları, aday gösterildikleri iller ve sıraları şöyle:
    İşte DPnin milletvekili aday listesi
    İşte DP'nin milletvekili aday listesi İşte DP'nin milletvekili aday listesi İşte DP'nin milletvekili aday listesi

     

    ADANA

    1- Mehmet Emin Koç, gazeteci

    ADIYAMAN

    1- Mehmet Kutlu, inşaat mühendisi
    2- Rağibe Yağdi, serbest meslek meslek
    3- Hüseyin Kuru, serbest meslek meslek
    4- Celal Ulu, serbest meslek
    5- Muharrem Yıldırım, emekli

    AFYONKARAHİSAR

    1- İbrahim Koç, emekli

    AĞRI

    1- Adil Göksel, reklamcı
    2- Mahmut Mermertaş, emekli
    3- Mustafa Çelik, iş adamı
    4- Yusuf Öztürk, esnaf

    AMASYA

    1- Gülseren Ertopçu, emekli
    2- Harun Uysal, iş adamı
    3- Ömer Akın, iktisatçı

    ANKARA

    1- Murat Özilhan, iş adamı
    2- Mustafa Doğan, esnaf
    3- Abdullah Terzi, Doktor
    4- İzzet Yaşar, İş Adamı

    ANTALYA

    1- Güneş Postlu, mühendis

    ARTVİN

    1- Turhan Demir, yönetici
    2- Öner Gençtürk, iktisatçı

    AYDIN

    1- Bekir Ongun, öğretmen
    2- Seda Kanat, müteahhit
    3- Sedat Çamoğlu, iş adamı
    4- Salih Muslu, müteahhit
    5- İsmail Çoban, avukat
    6- Mehmet Özçakır, mühendis
    7- Adem Sercan, mali müşavir


    BALIKESİR

    1- Ata Selçuk, emekli

    BİLECİK

    1- Nurhan Güner, avukat
    2- Ufuk Kurucan, iş adamı

    BİNGÖL

    1- Abdullah Oğuzhan, esnaf
    2- Cemil Demirel, yazar
    3- İbrahim Sinan Kökçü, serbest meslek

    BİTLİS

    1- Hasan Taşkın, esnaf
    2- Atarullah Özcan, serbest meslek
    3- Abdul Cemil Üner, muhasebeci

    BOLU

    1- İsmail Necdet Arafat, mühendis
    2- Suat Hayri Sapmaz, veteriner
    3- Hayrettin Ulu, çiftçi

    BURDUR

    1- Ahmet Fener, sanayici

    BURSA

    1- Haydar Baş
    2- Ali Garaçoğlu, eğitimci
    3- Bilal Karamus, iş adamı

    ÇANAKKALE

    1- Selim Mecit Beşer, hukukçu
    2- Selami Münir Duru, öğretmen
    3- Levent Karesioğlu, emekli
    4- Beytullah Yavaş, yönetici

    ÇANKIRI

    1- Ömer Sarıalioğlu, avukat
    2- Ahmet Demirel

    ÇORUM

    1- Önder Çolak, mimar
    2- Mustafa Pak, avukat
    3- İbrahim Yıldırım, çiftçi
    4- Cavit Pak, iş adamı

    DENİZLİ

    1- İsmail Ağar, hakim
    2- Osman Çandır, müteahhit
    3- İsmail Hakkı Kavak, iktisatçı
    4- Aysel Çakmak, serbest meslek
    5- Ömer Kılıç, iş adamı
    6- Turgay Urgan, inşaat mühendisi
    7- İsmail Sağer, çiftçi

    DİYARBAKIR


    1- Şeyhmus Elçi, esnaf
    2- Eyyüp Aslan, esnaf
    3- Nuriye Tülay Türköz, ev hanımı
    4- Mehmet Ali Yenici, iş adamı
    5- Faysal Aslan, esnaf
    6- Hatice Dokuzluoğlu, esnaf
    7- Yasin Aslan, esnaf
    8- Mehmet Uğur Dokuzluoğlu, esnaf
    9- Nejla Türkdal, esnaf
    10- Ethem Orhan iş adamı
    11- Ali Polat, iş adamı

    EDİRNE

    1- Nurhayat Bozkurt, öğretmen
    2- Münir Aydın, öğretmen
    3- Necmi Karakaş, iş adamı

    ELAZIĞ

    1- Sami Demiray, mali müşavir
    2- Bayram Kavak, mimar
    3- Adnan Oğuz, müteahhit
    4- Ahmet Feti Çolakoğlu, mühendis
    5- Rahmi Kılıç, çiftçi

    ERZİNCAN

    1- Tuncay Sezer, eğitimci
    2- Cengiz Pelen, eczacı

    ERZURUM

    1- Murat Postlu, avukat
    2- Mecit Hazır, sendikacı

    ESKİŞEHİR

    1- Fahri Gürgenburan, avukat

    GAZİANTEP

    1- Ömer Eyercioğlu, öğretim görevlisi

    GİRESUN

    1- Erdoğan Türkoğlu, avukat
    2- Cem Turan, Avukat
    3- Mustafa Şahin, iş adamı
    4- Abdulkadir Bayram, esnaf

    GÜMÜŞHANE

    1- Coşkun Gündüz, iş adamı
    2- Hulusi Aydın, inşaat teknikeri

    HAKKARİ


    1- Mehmet Ağırdil, iş adamı
    2- Abdulgani Akdağ, iş adamı
    3- Veysel Kazel, emekli

    HATAY

    1- Fehmi Uçar, emekli

    ISPARTA

    1- Nuri Kaplan, tıp doktoru
    2- Hasan Kaleli, İktisatçı
    3- Fikret Sevinç, İşçi
    4- Mehmet Ateş, emekli

    MERSİN

    1- Harun Göksel, fizyoterapist
    2- Musa Tuhan, esnaf

    İSTANBUL


    1- Ali Ünal Emiroğlu, emekli
    2- Namık Kemal Zeybek, avukat
    3- İbrahim Berk, avukat
    4- Nurettin Mutlu, ilahiyatçı
    5- Muharrem Bayraktar, yazar
    6- Selim Kotil, inşaat mühendisi

    İZMİR

    1- Harun Kayacı, iş adamı
    2- Ahmet Erimhan, avukat
    3- Adem Birinci, gazeteci

    KARS

    1- Erkan Güneş, esnaf
    2- Ekrem Polat, İktisatçı
    3- Gencay Aytaş, esnaf

    KASTAMONU

    1- Ahmet Rugancı, tüccar
    2- Ayfer Demir, iktisatçı
    3- Erhan Deler, mali Müşavir

    KAYSERİ

    1- Osman Çilsal

    KIRKLARELİ

    1- Sinan Katnaş, mühendis
    2- İsmet Karadöl, avukat
    3- Arif Deniz, esnaf

    KIRŞEHİR

    1- Zekeriya Ay, iktisatçı
    2- Adem Özhan, işçi

    KOCAELİ

    1- Muhiddin Fuat Şengül, inşaat mühendisi

    KONYA

    1- Hüseyin Akbal, inşaat yüksek mühendisi
    2- Hasan Öztürk, sanayici

    KÜTAHYA

    1- Hüseyin Zengin, iş adamı

    MALATYA

    1- Oktay Doğan, avukat

    MANİSA

    1- Ufuk Yurt, esnaf

    KAHRAMANMARAŞ

    1- Ramazan Deveci, esnaf
    2- Zühtü Kazancı, avukat
    3- Cahit Güçlü, sanayici
    4- Ali Demirci, müteahhit
    5- Ali Ceyhan, çiftçi
    6- Ejder Nafız Özdemir, serbest meslek
    7- Güller Telek, serbest meslek
    8- Celal Bağcı, sanayici

    MARDİN


    1- Ayşe Gülçin Kavak, öğretmen
    2- Ardal Karanlık, iş adamı
    3- Sadettin Emer, muhasebeci
    4- Abdulhalik Çalışkan, esnaf
    5- Zuhal Özkar, ev hanımı
    6- Mehmet Selim Selçuk Baytürkmen, tekniker

    MUĞLA

    1- Erdal Eroğlu, eczacı
    2- Beyler Koca, öğretmen
    3- Ülker Gökalp, iş kadını
    4- Oktay Yönter, avukat
    5- Mehmet Yılmaz, emekli
    6- Nevin Özkaya, emekli

    MUŞ

    1- Selman Aydın, muhasebeci
    2- Mehmet Arda, elektronik
    3- Hüseyin Dağ, esnaf
    4- Vahdettin Engin, mühendis

    NEVŞEHİR

    1- İlhan Gültekin, inşaatçı
    2- Mehmet Aksu, emekli
    3- Mustafa Orhan, eğitimci

    NİĞDE

    1- Cengiz Sefer, tüccar
    2- Nihat Özbek, esnaf
    3- Yusuf Tıkır, esnaf

    ORDU

    1- Sebahattin Öztürk öğretmen
    2- Yakup Halıcı, mimar
    3- Özer Yücel, emekli
    4- Bahtiyar Yamaner, serbest meslek
    5- İbrahim Ayhan Mağden, serbest meslek
    6- Mehmet Şahin, esnaf

    RİZE

    1- Hasan Peçe, kimya mühendisi
    2- Yusuf Reşit Beyazal, iş adamı
    3- İbrahim Kuvel, tüccar

    SAKARYA

    1- Alahattin Güneşli, işçi

    SAMSUN

    1- Yaşar Şenocak, emekli

    SİİRT

    1- Mehmet Ağırdil, iş adamı

    SİNOP

    1- Rahmi Özdemir, esnaf
    2- Hamdi Kabaer, esnaf

    SİVAS

    1- Necati Kılınç, makine mühendisi

    TEKİRDAĞ

    1- Hamdiye Pekbay, ev hanımı

    TOKAT

    1- Ömer Yeleser, serbest meslek
    2- Yusuf Eraslan, mühendis
    3- Ali Demir, emekli
    4- Abdullah Göktürk, mühendis
    5- Galip Aktaş, işçi

    TRABZON

    1- Nihat Hekimoğlu, iş adamı
    2- İsmail İnan, tüccar
    3- Lale Murathan, öğretmen
    4- Ömer Turan, iş adamı
    5- Hasan Marabaoğlu, esnaf
    6- Gülden Katipoğlu, öğretmen

    TUNCELİ

    1- Ahmet Geçer, emekli
    2- Veli Aydın, emekli

    ŞANLIURFA

    1- Mustafa Polat,
    2- Şemi Şemsettin Çakır, öğretim üyesi
    3- Namık Kemal Cirit, işletmeci
    4- Bekir Sedef, esnaf
    5- Muzafer Yağmur çiftçi
    6- Ömer Faruk Dağ, müteahhit
    7- Mehmet Emin Atmanoğlu, esnaf
    8- Ahmet Açmaz, esnaf
    9- Mehmet Bağış, müteahhit
    10- Necmettin Kara, serbest meslek
    11- Mahmut Tokmak, çiftçi
    12- Mehmet Dam, esnaf

    UŞAK

    1- Ramazan Uğur, emekli

    VAN

    1- Sedat Ceyhan, esnaf

    YOZGAT

    1- Yavuz Erbaş, öğretmen
    2- Kıyasi Başgül, mühendis
    3- Recep Erdoğan, esnaf
    4- Hacı İbrahim Demir, iş adamı

    ZONGULDAK

    1- Muammer Salman, iş adamı

    AKSARAY

    1- Abdullah Caydar, esnaf

    BAYBURT

    1- Erdoğan Şentürk, serbest meslek

    KARAMAN
    1- Mümtaz Kartal, serbest meslek
    2- Yusuf Uğur, esnaf

    KIRIKKALE

    1- Cengiz Uysal, mali müşavir
    2- Mehmet Subaşı, esnaf
    3- Ali Gümüşsoy, mali müşavir

    BATMAN

    1- Murat Şentürk, müteahhit
    2- Esen Sarı, işletmeci
    3- Ahmet Güneş, serbest meslek
    4- Mehmet Ramazan Kebabçılar, esnaf

    ŞIRNAK

    1- İsmet Bilir, esnaf
    2- Mehmet Bayar, esnaf
    3- Tuba Ünlü, ev hanımı
    4- Zekeriye Bülent Bulut, iş adamı

    BARTIN

    1- Siyami Saraç, serbest meslek
    2- Hasan Ergin, muhasebeci

    ARDAHAN

    1- Emin Üstün, esnaf
    2- Mehmet Baş, esnaf

    IĞDIR

    1- Abdullah Güngör, emekli
    2- İhsan Çetin, serbest meslek

    YALOVA

    1- Yüksel Durak, ilahiyatçı

    KARABÜK

    1- Fikret Çatmakaş, iktisatçı
    2- Recep Özcan, emekli

    KİLİS

    1- Mehmet Galip Akdağ, avukat
    2- Ahmet Hayrettin Özuymaz, iş adamı

    OSMANİYE

    1- Ali Dinç, iktisatçı
    2- Hasan Kaya, elektronik teknisyeni
    3- Malik Sökmen, mühendis
    4- Erdinç Say, esnaf

    DÜZCE

    1- Alper Tüfekçi, İktisat
    2- Gülali Keleşoğlu, iş adamı
    3- İsmail Baklacı, esnaf

    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve kişilik haklarını hiçe sayan yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
    Diğer Haberler
  • Demirtaştan Akla Ziyan İddia!05 Ekim 2012 Cuma 08:37
  • Vekilin İsteği Başka!05 Ekim 2012 Cuma 08:36
  • Hüseyin Çelik: Panik yapmayın!04 Ekim 2012 Perşembe 20:18
  • Hüseyin Aygünden ilginç iddia04 Ekim 2012 Perşembe 20:07
  • MHPnin Neden Evet Dediği Belli Oldu04 Ekim 2012 Perşembe 14:46
  • Muharrem İnce Meclisi birbirine kattı04 Ekim 2012 Perşembe 14:44
  • CHPli heyetten ilk açıklama03 Ekim 2012 Çarşamba 22:45
  • Seçim teklifi komisyondan geçti03 Ekim 2012 Çarşamba 21:00
  • CHPden sağduyu çağrısı03 Ekim 2012 Çarşamba 20:55
  • BDPden ilk yorum Kaplandan03 Ekim 2012 Çarşamba 20:52
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim