İŞKUR’un kurum dışı kamu işçi alımı ilan formunda yer alan ilan detaylarından elde edilen bilgilere göre, Metro İstanbul A.Ş. bünyesine alımı yapılacak kadro ile ilgili detaylar şu şekilde;

Meslek Adı: Grafik Sorumlusu

Açık İş Sayısı: 2

Niteliği (Geçici/Daimi): Daimi

Deneyim Süresi: 3 yıl

Başvuru Tarihi: 16 Mayıs 2024

Son Başvuru Tarihi: 31 Mayıs 2024

Çalışma Adresi: Metro İstanbul Genel Müdürlük, Anadolu ve Avrupa Yakası Yerleşkeleri

Adım atacak yer kalmadı, ilçe nüfusu 1 milyonu aştı Adım atacak yer kalmadı, ilçe nüfusu 1 milyonu aştı

Çalışma Süresi: Günlük 8 Saat

İstanbul Metro A.Ş. bünyesinde yaşanan personel eksikliğini gidermek adına yayınlanan personel kadrosu için başvuru yapacak adaylardan talep edilecek şartlar şunlar;

İstanbul Metro tarafından yayınlanan Grafik Sorumlusu kadrosu için başvuru yapacak adayların, en az 3 yıllık ajans tecrübesinin olması ve aynı zamanda da zamanlama konusunda hassas, iletişim takvimine sadık, sorumluluk sahibi, hızına güvenen, kreatif, görsel yönü kuvvetli, çoklu iş yapabilme yeteneğine sahip olması aranan şartlar arasındadır.

Ayrıca, Adobe Illustrator, Photoshop, Indesign, Autocad programlarına hakim olması ve  baskı teknikleri ve renk ayrımı konusunda bilgi sahibi olması gerekmektedir.

Tüm bunlara ek olarak detaylara önem veren ve işini kusursuz yapma motivasyonu ile çalışabilen adaylar başvurularını aşağıda yer alan linkte yer alan ilan kılavuzunda belirtilen adrese yapması gerekmektedir.

METRO İSTANBUL A.Ş. personel alım ilanı