Kamu ve özel sektör olmak üzere birçok meslek grupları için ayrı ayrı istihdam fırsatı sunan İŞKUR, iş arayan ve bulamayan binlerce kişi umut olamaya devam ediyor. “Peki İŞKUR açık iş ilanları içerisinde hangi meslek grupları yer alıyor? İŞKUR aracılığıyla iş başvurusu nasıl yapılır?  İŞKUR aracılığıyla güncel iş ilanları nasıl bulabilirim?” gibi soruların yanıtlarını haberimizin devamında bulabilirsiniz...

İŞKUR aracılığıyla yayınlanan iş ilanları dahilinde yer alan, Temizlik, Güvenlik, Kasiyer, ön muhasebe ve daha birçok meslek grupları için açık iş ilanları ve kontenjan bilgileri aşağıda listelenmiştir;

·        Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi: 875

·        Elektrikçi (Genel): 971

·        Turizm Ve Otelcilik Elemanı: 958

·        Beden İşçisi (Genel): 24.918

·        Temizlik Görevlisi: 4.003

·        Satış Elemanı / Danışmanı: 2.360

·        Servis Elemanı (Garson): 2.279

·        Makineci (Dikiş): 1.681

·        Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız): 1.662

·        Paketleme İşçisi : 1.599

·        Ambar/Depo Görevlisi: 1.546

·        Ön Muhasebeci : 1.493

·        Konfeksiyon İşçisi: 1.418

·        Kasiyer: 1.388

·        Şoför-Yük Taşıma: 1.201

·        Depo İşçisi (Elleçleme): 1.099

·        Büro Memuru (Genel): 1.080

·        Market Elemanı : 974

·        Reyon Görevlisi 938

İŞKUR, aracılığıyla yayınlanan iş ilanlarına başvuru yaparak, istihdam sağlamak isteyen adaylar, ilk olarak İŞKUR’un https://esube.iskur.gov.tr/  adresine giriş yaparak, İŞKUR’a üye değilseniz eğer, üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.

Üyelik işlemi tamamlayan veya hali hazırda üyeliği bulunan kişiler, yukarıda yer alan açık iş ilanları arasında seçmiş olduğunuz mesleği İŞKUR-e şubesinde yer alan arama kısmına yazdıktan sonra bulunduğunuz ili fitilleyerek, arama sonucunda, aktif iş ilanları karşınıza gelecektir.

Ege Denizi'nde 4.5 büyüklüğünde deprem Ege Denizi'nde 4.5 büyüklüğünde deprem

Karşınıza çıkan iş ilanları arasında yer alan ilan detaylarından başvuru şartları ve son başvuru tarihi gibi bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gerekli şartları yaşıyorsanız eğer ilana başvuru yapabilirsiniz.