Türkücü İzzet Yıldızhan'ın “Külotla sahneye çıkmasınlar” sözleriyle başlayan tartışma sürüyor. Son olarak Işın Karaca, meslektaşı Gülşen'in önceki gece giydiği kostümü eleştirerek, "Bu kadarı fazla" yorumunda bulundu.Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

İzzet Yıldızhan'ın "Külotla da sahneye çıkmasınlar" açıklaması tartışmalara neden oldu. Popçu Gülşen'in önceki akşam Cahide sahnesine çıktığı kıyafet ünlü türkücüye yanıt olarak yorumlandı.

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına konuşan Işın Karaca, Gülşen'in çok konuşulan sahne kıyafetini eleştirdi.

Ünlü şarkıcı, "Ben de kız annesiyim. Türkiye'de sanat yapıyorum. Her şeyin dozajını çok net bilmek gerekiyor hayatta. Yanındaki 3-5 marjinal insana inanıp da 'Haydi bu çok güzel oldu, bunu da magazine taşıyalım' demekle olmuyor bazı şeyler. Bir kariyer var önümüzde. Gülşen çok özel bir kız, kendi besteler yapan, buna ihtiyacı olmayan bir insan. Mesele şu, ben bunu 10 yaşındaki kızıma atıp normalleştirebilir miyim? Yani bu değil, normalleştiremezsin bu kadarını! Bu kadarı fazla!" ifadelerini kullandı.