Depremde DHA'nın acı kaybı; Hatay Muhabiri İzzet Nazlı, eşi ve 2 çocuğu hayatını kaybetti Depremde DHA'nın acı kaybı; Hatay Muhabiri İzzet Nazlı, eşi ve 2 çocuğu hayatını kaybetti
İrem Derici vefat eden Burhan Çaçan ile ilgili duygusal bir paylaşımda bulundu. Burhan Çaçan ile çekildikleri bir görüntüyü paylaşan İrem Derici, "Size nasıl kalbim paramparça oldu haberle anlatamam" ifadelerini kullandı.

Türk Halk Müziği'nin usta sanatçısı Burhan Çaçan'ın vefatı sonrası ünlü isimlerden paylaşımlar gelmeye devam ediyor. Bu isimlerden birisi de İrem Derici oldu.

Son olarak "Aşkımız Olay Olacak" şarkısını söyleyen İrem Derici, Burhan Çaçan ile ilgili acısını paylaştı. Çaçan ile beraber çekildikleri bir görüntüyü paylaşan Derici, "Size nasıl kalbim paramparça oldu haberle anlatamam."

"Türk Halk Müziği'nin en büyük ustalarından birini kaybettik. Çok büyük sestin Burhan ağabey, çok. Her sahnemde güle oynaya söylediğim 'Aşkımız Olay Olacak' emanetindir bana."

"Artık içim buruk söyleyecek olsam da... Gerçekten çok üzgünüm. 2017'de Bursa'da kaldığım otelde sabahın 8'inde kahvaltı ederken karşı masamda görüp yanına koşmuştum Burhan abinin."

"Ben böyle sevecen ve babacan biriyle karşılaştığımı hatırlamıyorum. Yerin dolmayacak Burhan Çaçan" ifadelerini paylaşımına ekledi.