Teknoloji devi Apple geçtiğimiz günlerde yepyeni serisi iPhone 14 serisini piyasaya sürdü. Görünüşe göre seri fiyatına rağmen ilgi gördü.

Yeni iPhone 14 serisinin Türkiye'de satışa çıkmasıyla insanlar akın akın bu cihazı almak için sıraya girdi. Teknoloji devi Apple'ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı iPhone 14 serisi fiyatına göre yoğun ilgi ile karşılanmış gibi duruyor. Cihazların satışa sunulmasıyla Apple Store'ların önü her yıl olduğu gibi bu yıl da kuyruklarla doldu. Konu, sosyal medyada da gündeme oturdu.

Simit satışında yeni dönem! Resmen değişiyor, artık yapılamayacak Simit satışında yeni dönem! Resmen değişiyor, artık yapılamayacak

Zira Apple'ın tanıttığı yeni iPhone serisinin fiyatları başlangıç olarak 30.000'den karşımıza çıkıyor. Ancak bu durum kimseyi etkilemişe benzemiyor. Bu kapsamda global enflasyon ve maddi zorluklar da yokmuşçasına insanlar akın akın iPhone 14 almak için sıraya girmiş durumda.

Oluşturulan kuyruk sosyal medyada da tepki topladı. Yüksek fiyatlara rağmen kuyruk olma pahasına iPhone 14 almaya gidenlerin görüntüleri görenleri şaşırttı.

Siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda mutlaka bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.