Fenerbahçe'de bugün takıma yeni oyuncular dahil olurken geçen sezonun başında takımdan gönderilen ve psikolojik olarak zor günler yaşayan o isim de çalışmada yer aldı. Ayrıca Fenerbahçe'de şu zamana kadar yapılan idmanlardan öne çıkan ve Jesus'un gözüne giren 5 futbolcu da ortaya çıktı.

Fikret Orman'a Wagner Love davası! Fikret Orman'a Wagner Love davası!
Fenerbahçe’nin en büyük transferi olarak değerlendirilen teknik direktör Jorge Jesus’u gerek antrenmanlarda gerekse Shkupi ve Tirana ile oynanan hazırlık maçlarında yakından takip edip, saha kenarında nasıl bir görüntü sergilediğini tespit ettik: Jesus, Samandıra’daki tesislerde oynanan iki maçta da kenarda adeta mekik dokudu.

67 yaşında olmasına rağmen hiç oturmayan Portekizli hoca, kenarda sürekli hareket halinde. Bu enerjik görünümü doğal olarak tüm takıma da yansıyor. Hazırlık maçlarında hata yapanları tercüman Sinan Levi aracılığıyla tatlı sert biçimde uyaran Jesus, bu sezon foto muhabirlerine renkli pozlar verecek gibi!

Fenerbahçe ile Jesus’un gerçek anlamda tanışması milli takımlardan dönecek futbolcuların ve muhtemel yeni transferlerin katılımıyla 1-7 Temmuz tarihlerinde Avusturya’da yapılacak kampta olacak.