InfoTRON yeni nesil yazılım sistemleri üzerinde sürekli değişim ve dönüşüm sağlayan öncü firmalardan biridir. 3D yazıcı alanında sektörü besleyen ve domine eden firmaların başında gelmektedir. Dünyada metal yazıcı gibi alanlarda ilkleri başarmış olmanın gururu ve yeni bir şeyler yapmanın sorumluluğu nedeniyle daima yenilenme anlayışına sahiptir. InfoTRON alanında en iyi uzmanlarca seçilmiş kaliteli bir ekipten oluşmaktadır. 

InfoTRON Ne İş Yapmaktadır?

Proje bazlı çözüm odaklı üretim, arge, planlama ve satış alanları ile kesintisiz ve sürekli etkileşim sağlamaktadır. 3D yazıcılar günümüzde katlanarak büyüyen bir pazar olmaktadır. Kozmetik, endüstri, sağlık, eğitim, araştırma, gıda ve aksesuar alanlarında kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Sorunlardan korunmanın en iyi yolu olarak geleceğe adapte olmak gerekir inancıyla çözüm odaklı bir anlayışa sahiptir. 

Güçlü üretim tasarımı, orijinal ürün çizimi, hızlı kalibrasyon ve tarama özellikleri sunulmaktadır. InfoTRON tarama alanındaki deneyim ile daha keskin ve net sonuçlar almayı sağlayan 3D yazıcıların tarayıcı sistemlerini geliştirip dönüştürmektedir. 3D yazıcı tarama sistemi istenen ürünün doğru çizimi, istatistik hesaplamaları, kalibrasyon, işaretleme gibi seçeneklere gerek kalmadan hızlı ve istenen ölçülerde ürün elde etmenin en sağlıklı yoludur. 

CATIA ve Önemi

CATIA tasarım ve modelleme alanında en sık kullanılan uygulamalardan biridir. 3D yazıcılarda da kullanılabilen CATIA uygulaması işlevsel ve kullanım faydası bakımından kullanıcılar tarafından vazgeçilmez bir araç olmaktadır. Özellikle araç tasarımı, askeri alanda, endüstri ve sanayi alanında sıklıkla kullanılmaktadır. CATIA ürün tasarımı ile hatasız ürün elde etmenin kolaylığını sağlamaktadır. InfoTRON ile iş ortaklığı köklü firmalar catia tasarım yazılımı sayesinde hızlı ve güvenilir çözümler elde etmektedir. 

Sanal Gerçeklik Nedir?

Sanal gerçeklik geleceğin en önemli teknolojilerinden biridir. Sanal gerçeklik normal hayattaki erişim riski ve imkansızlığını ortadan kaldırmaktadır. İş sektöründe deneyim oldukça önemli bir kavramdır. Bazı durumlarda deneyim kazanmanın kaçınılmaz acı tarafları olmaktadır. Yapılan bir ameliyatta ufak bir hata hayata mal olabilmektedir. Uçuş deneyimi kazanmak için uçmaya gerek kalmadan teorik uçuş imkanı da sağlanmaktadır. Terapi anlamında sanal gerçeklik fobi ile baş etmede de kullanılan maruz bırakma yöntemidir. 

Artık sosyal medyada söylediklerinize çok dikkat edin! Artık sosyal medyada söylediklerinize çok dikkat edin!
 • Eğitim, 
 • sağlık, 
 • sürücü deneyim,
 • havacılık, 
 • sanayi, 
 • otomotiv,
 • endüstri,
 • kozmetik,
 • araştırma,
 • eğlence ve oyun
 • mühendislik ve mimarlık alanlarında büyük kolaylıklar sağlaması nedeniyle kullanımı oldukça yaygınlaşmaktadır. 

Kullanım amacı ve çeşitliliği bakımından geleceğin en önemli teknolojisi olan sanal gerçekliğin InfoTRON özgün destekleyici yazılımları ile daha net, çözünürlük ve işlem hızı yüksek ürünleri geliştirilmektedir. Bu ürünler sıralandığında:

 1. wall,
 2. cave,
 3. vrc,
 4. RoT-Realizasyon Of Things ürünleri geliştirilen ürünler arasındadır.

Firmamız ürün ve     hizmetleri hakkında bilgi almak, ürün siparişi vermek için iletişime geçebilir, destek alabilirsiniz.