Paris Saint Germain 11. kez şampiyon! Lionel Messi, Cristiano Ronaldo'yu geçti Paris Saint Germain 11. kez şampiyon! Lionel Messi, Cristiano Ronaldo'yu geçti
Fenerbahçe, Beşiktaş derbisinden 4-1'lik mağlubiyetle ayrılınca lider Galatasaray ile arasındaki fark açılmıştı. Şampiyonluk iddiası süren Fenerbahçe'de Jorge Jesus takımı ve camiayı motive etmek için konuştu. Portekizli hocanın 2018 yılında Aykut Kocaman'ın söylediği ve çok eleştirildiği cümleyi kurması dikkat çekti.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus oyuncularını Karagümrük maçı için motive etmeye çalışıyor. Ligde şampiyonluk iddiasını sürdürmek isteyen Jesus, 2018 yılında Fenerbahçe'yi çalıştıran Aykut Kocaman'ın "Rakiplerimiz de puan kaybedecek" cümlesini kullandı.

Fenerbahçe, Galatasaray’ın bay olduğu haftada puan farkını 6’ya indirmek hedefiyle Fatih Karagümrük’e konuk oluyor. Teknik direktör Jorge Jesus, Kayseri kupa maçında taraftarın protestosu nedeniyle canlarının sıkıldığını, ancak tepkilerin de normal karşılanması gerektiğini oyuncularına aktardı.

Portekizli hoca konuşmasında, "Pes etmedik, etmeyeceğiz. Her maçımız zor, her maçımız final. Sizler inanacaksınız, kazanacaksınız, taraftar da mutlu olacak, destek verecek" dedi.

PUAN KAYBEDECEKLER

Kayseri maçında protestolara hedef olan başta İrfan Can ve Valencia olmak üzere oyunculara moral veren Jesus, taraftara da mesaj yolladı:Karagümrük maçında 12. adama büyük iş düşüyor. Tezahüratları, gönül verdikleri renklere hizmet eden futbolcuların temposunu etkiliyor.

Biz onlardan sezon başındaki tutkularını yeniden sahaya yansıtmalarını, 90 dakika boyunca koşulsuz olarak takımları desteklemelerini bekliyoruz. Bu iş daha bitmedi. Galatasaray da puan kaybedecek.