'The Music Man adlı Broadway' oyununu tamamladıktan sonra Deadpool 3 filminin çekimlerine başlayacak olan dünyaca ünlü oyuncu Hugh Jackman, geçtiğimiz günlerde 'Good Afternoon' parçasıyla 'En İyi Orijinal Şarkı' dalında Oscar aday adayı olan yakın arkadaşı Ryan Reynolds için "Kalbimin derinliklerinden sesleniyorum" diyerek, Akademi'ye çağrıda bulunmuştu.

'GELECEK YILIMI ÇEKİLMEZ HALE GETİRİR'

'Deadpool 3' için Wolverine rolüne geri dönmeye hazırlanan Jackman, Twitter hesabından paylaştığı videoda, "Ryan Reynolds'ın en iyi şarkı kategorisinde aday gösterilmesi, gelecek yılımı çekilmez hale getirir. Wolverine ve Deadpool'u çekerken onunla bir yıl geçirmek zorundayım. İnanın bu imkansız olur, gerçekten bir sorun olur" ifadelerini kullanmıştı.

 Esprili bir dille Akademi jüri üyelerine seslenmesi gündem olan Avustralyalı aktör, Spirited filmini övmeyi de ihmal etmemişti:

MESAJINI TEKRARLADI!

Charles Dickens'in 'A Christmas Carol' filminin modern bir uyarlaması olan filmle ilgili hayranlığını vurgulayan Hugh Jackman, şakalaşmaktan keyif aldığı arkadaşı Reynolds'la ilgili mesajını ise tekrarlamaktan geri durmamıştı: "Lütfen onu Oscar'a aday göstererek pohpohlamayın!"

'WOLVERİNE'İ SEVİYORUM'

Tüm bunların ardından Hugh Jackman, 'X-Men'de canlandırdığı Wolverine karakteri için vücut geliştirmek amacıyla steroid kullandığına dair uzun süredir devam eden söylentileri yalanladı.

Katıldığı 'Who's Talking to Chris Wallace' programında kendisine steroid iddialarının sorulması üzerine, "Hayır, kullanmadım. İşimi ve Wolverine'i seviyorum" diyen ünlü isim, rolüne hazırlanmak amacıyla 'eski usül' yollardan kilo aldığını söyledi.

'SÖYLEDİKLERİME DİKKAT ETMELİYİM'

Steroid kullanımının bir yan etkisi olan erektil disfonksiyondan da bahseden aktör; "Burada söylediklerime dikkat etmeliyim ama bana steroidlerin yan etkilerinin neler olduğu anlatılmıştı. O yüzden hayır, eski yöntemle yaptım" diyerek güldü.

'ÇOK FAZLA TAVUK YEDİM'

DailyMail'de yer alan habere göre; Hollywood yıldızı, söz konusu filmlerde kas oranını artırmak için yaptığı yüksek proteinli diyet hakkında şaka yaparak şu ifadeleri kullandı:

 'ALTI AY BOYUNCA İŞİM BU OLACAK'

Jackman, başka bir yerinde, Ryan Reynolds'ın Eylül 2024'te gösterime girmesi beklenen süper kahraman filmi 'Deadpool 3'te Wolverine'i canlandırmak için izleyeceği zorlu egzersiz rejimini anlattı. En son 2017 yapımı Logan filminde pençelerini takan Hugh, Wallace'a şunları söyledi:

'ŞU ANDA GERÇEKTEN FORMDAYIM'

54 yaşındaki oyuncu, ayrıca Broadway'de The Music Man'de oynadığı başrolün formunu korumasına yardımcı olduğunu da belirtti. "Şu anda gerçekten formdayım" diyen Hugh Jackman, "Broadway'de şarkı söyleyip dans ederek haftada sekiz gösteri yapmanın getirdiği bir şey var, o da formda olmam. Yani sağlıklıyım. Şekle girmenin aceleye getirilmemesi gereken, zaman alan bir şey olduğunu öğrendim" diye ekledi.