Huawei, akıllı telefon ve tabletlere ek olarak kablosuz kulaklıklarıyla da öne çıkmayı başarıyor. Çinli firma her yıl yeni ürünle kulaklık ailesini genişletirken, bu kez de karşımıza Huawei FreeBuds Pro 3 ile çıktı.

Çin’de piyasaya sürülen kablosuz kulaklık, süpe iletim özelliğine sahip Kirin A2 yonga seti ile donatıldı ve fiziksel bant genişliğini 4 kat, anti-parazit yeteneğini 2 kat artıran Starflash bağlantı çekirdek ile Bluetooth teknolojisine sahip.

HUAWEİ FREEBUDS PRO 3 RESMİYET KAZANDI

Yeni L2HC 3.0 protokolüne dayanan Huawei FreeBuds Pro 3, Huawei'nin Mate 60 serisi gibi cep telefonlarıyla eşleştirildiğinde 1,5Mbps ses kayıpsız iletim sağlayarak süper CD düzeyinde kayıpsız ses kalitesi sunuyor. Bu da, TWS kayıpsız ses kalitesinde yeni bir çağın başlangıcı olarak nitelendiriliyor.

Whatsapp'tan yeni özellik: Artık numara paylaşmaya gerek yok Whatsapp'tan yeni özellik: Artık numara paylaşmaya gerek yok

Öte yandan Huawei’nin yeni kablosuz kulaklığı, Süper Algı Akustik İkili Ünite, Kirin A2'nin güçlü aritmetiğine dayanan Üçlü Dinleme Gerçek Zamanlı Optimizasyon Algoritması, HD Uzamsal Ses 2.0 ve Merkezi Müzik Konservatuarı Baş Akort Topluluğu tarafından yapılan akort ile tüketicilere üstün, uzamsal ve gerçeğe yakın akustik ses deneyimi sunuyor.

Huawei FreeBuds Pro 3 tanıtıldı: Kablosuz kulaklıkta çığır açan yenilikler!

Buna ek olarak, Kirin A2 çipinin güçlü bilgi işlem gücü ile Huawei FreeBuds Pro 3, arama deneyimi ve aktif gürültü engelleme özelliğini "devrim niteliğinde" bir şekilde geliştiren yeni Quiet Call 2.0 ve Wisdom Dynamic Noise Cancellation 3.0 teknolojisine yükseltildi.

Quiet Call 2.0 özelliği, kullanıcıların yüksek hızlı trenler, metrolar ve havaalanları gibi gürültülü ortamlarda veya deniz kenarı ya da bisiklete binme gibi güçlü rüzgar gürültüsünü engelleyerek sessiz bir ortamda konuşma imkanı sunuyor.

Huawei FreeBuds Pro 3 tanıtıldı: Kablosuz kulaklıkta çığır açan yenilikler!

Wisdom Dynamic Noise Cancellation 3.0 ise, 50Hz-3kHz'lik ana yaşam ortamı gürültü bandını gerçekleştirir ve özel gürültü azaltma parametrelerini kullanıcının farklı gürültü ortamlarına ve kullanım durumuna göre özelleştirebilir, böylece kullanıcı ister evde, ister işe giderken, yolda veya dışarıda olsun her zaman sessiz ortamdaymış hissiyatına sahip olabilir.