Yayınlandığı ilk bölümden itibaren yoğun entrikasıyla Yasak Elma’yla yarışan Yalı Çapkını, gündemden düşmüyor. Çoklu ilişki ve yasak aşk sahneleriyle izleyiciyi rahatsız eden Yalı Çapkını, kitabından uyarlanan Gülseren Budayıcıoğlu'nu harekete geçirdi. İddiaya göre dizi, uyarlamanın dışına taşması ve yasak aşk sahneleri nedeniyle kitabın yazarı Budayıcıoğlu'nu fazlasıyla rahatsız etti. Budayıcıoğlu’nun dizinin final yapılması için kanal ile görüştüğü ileri sürüldü.

FİNAL YAPILMASINI İSTİYOR İDDİASI

Sosyal medyada yer alan iddialara göre kitabın uyarlanan Gülseren Budayıcıoğlu, senaryonun gidişatından rahatsız oldu ve hikayeyi sonlandırmak istedi. Hatta Budayıcıoğlu'nun harekete geçerek dizinin final yapılması için kanal yönetimiyle görüştüğü de söylentiler arasında.

ROLÜ MERT RAMAZAN DEMİR’İ RAHATSIZ ETTİ

Merve Boluğur, Murat Dalkılıç ile barıştı mı? Merve Boluğur, Murat Dalkılıç ile barıştı mı?

Öte yandan dizinin cuma akşamı yayınlanacak bölümünde Ferit'in yasak aşk yaşadığı Pelin'i eşi ve ailesiyle yaşadığı eve getirmesi izleyicileri çileden çıkardı. Dizide birkaç kadınla birliktelik yaşaması Ferit'i oynayan Mert Ramazan Demir'i rahatsız ettiği hatta bu durumun senaristler arasında gerginliğe neden olduğu da konuşulanlar arasında.