Aldatmak ya da aldatılmak ilişkilere olan inancınızı ve güveninizi kaybetmenize sebep olur. Özellikle partnerinizi aldattıktan sonra artık ilişkinizde hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Aldatmanın çeşitli sonuçları ile karşı karşıya kalırsınız. Çünkü aldatıp yakalanmayan yoktur. Her temas mutlaka iz bırakır ve ortaya çıkar. Peki, insanlar neden partnerinizi aldatmak ister? Gelin bu sorunun yanıtına birlikte bakalım.

Aldattıktan sonra artık hiçbir şey aynı olmaz. Senin de partnerinin de hayatı değişir.

Bu yüzden, aldatmanın getireceği sonuçları çok iyi bilmelisin. Öncelikle, bunun kesinlikle ortaya çıkacağından şüphen olmasın.

Her temas iz bırakır, aldatıp da yakalanmayan yoktur. Bakma sen yakalanmayanlara, onların ‘yakalamak istemeyen’ partnerleri vardır. Peki, neden aldatmak istiyorsunuz? Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz yazdı.

HÂLÂ DURABİLİRSİN

Bu sorular seni aldatma işinden caydırmadıysa ve senin aklından hâlâ bir kaçamak yapmak geçiyorsa yine de bir dur. Diyelim ki, sevgilinle ya da eşinle sorunların var ve bu yüzden mutluluğu başkalarında aramaya kalkıyorsun.

BUNLARA DA BİR BAK

“Kim uğraşacak ya bunlarla?” diyorsan o zaman aldatma olayına girdiğin anda karşına çıkacak şeylere bir göz at.

BU SENİN SON ŞANSIN

Bundan kurtulmak istiyorsan mutlaka bir uzmana gidip uzun süreli tedavi görmelisin. Yok, “Ben bu halimden memnunum” diyorsan o zaman dileğim senin için değil, seni kendine yanlışlıkla sevgili ya da eş olarak seçenlere olacak.