• BIST 109.330
  • Altın 155,771
  • Dolar 3,8638
  • Euro 4,5501

    Hasparti'nin adayları TAM LİSTE

    11.04.2011 20:01
    Halkın Sesi Partisi' de milletvekili aday listelerini açıkadı.. Genel Başkan Kurtulmuş adaylık için İstanbul'u seçti.
    Haspartinin adayları TAM LİSTE
    Hasparti'nin adayları TAM LİSTE Hasparti'nin adayları TAM LİSTE Hasparti'nin adayları TAM LİSTE

    Genel Başkan  Numan Kurtulmuş 12 Haziran Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimlerinde İstanbul 2. Bölge 1. sıradan aday listesine ismini yazdı.

    İşte partinin Yüksek Seçim Kurulu'na teslim ettiği milletvekili aday listesi


    HAS Parti vekil adayları -TAM LİSTE 

    ADANA    1        İBRAHİM ERTAN    YÜLEK    MÜHENDİS

    ADANA    2        FATMA    KÜÇÜKOĞLU    TEKSTİL

    ADANA    3        ÖMER    ATANER    İŞLETMECİ

    ADANA    4        MEHMET    YILDIZ    EMEKLİ

    ADANA    5        BURHANETTİN    HATTISARI    MALİ MÜŞAVİR

    ADANA    6        SADIK    ACI    TİCARET

    ADANA    7        MEHMET SELİM    ÖZER    İŞ ADAMI

    ADANA    8        CİHAN    DAŞKIN    MÜTEAHİT

    ADANA    9        İLKNUR    KÜÇÜKGÖDE    GÜZELLİK UZMANI

    ADANA    10        OĞUZHAN    BATMAZ    PAZARLAMA

    ADANA    11        MEHMET    KUL    YÖNETİCİ

    ADANA    12        ETHEM    CEYLAN    ESNAF

    ADANA    13        AHU KEVSER    AVŞAR    SOSYOLOG

    ADANA    14        AHMET    AKCAN    TEKSTİL

    ADIYAMAN    1        MUSTAFA    ALKAYIŞ    AVUKAT

    ADIYAMAN    2        HAMZA    ÖZER    MUHASEBE

    ADIYAMAN    3        ABDULLAH    TURAN    EMEKLİ

    ADIYAMAN    4        SİBEL    AKTAŞ    ESNAF

    ADIYAMAN    5        HASARİ    YENİCE    MALİ MÜŞAVİR

    AFYON    1        ABDURRAHMAN    YALÇIN     AVUKAT

    AFYON    2        SELDA    DEMİR    SERBEST

    AFYON    3        HAKAN    ÇINAR     ESNAF

    AFYON    4        MEHMET    ŞENSES    ESNAF

    AFYON    5        AHMET    KAPLAN    SERBEST

    AĞRI    1        AYDIN    KASAR    YÖNETİCİ

    AĞRI    2        SERNAZ    POLAT    UZMAN

    AĞRI    3        NAZIM    BAYRAM    MÜHENDİS

    AĞRI    4        MEHMET CEMİL    GÜVEN    SERBEST

    AMASYA    1        OĞUZHAN    ÇETİNKAYA    İŞ ADAMI

    AMASYA    2        ALAATTİN    YÜCE    DANIŞMAN

    AMASYA    3        ŞÜKRÜ    ERDOĞAN    -

    ANKARA -1    1        ÇAĞRI    ERHAN    ÖĞRETİM ÜYESİ

    ANKARA -1    2        AYDIN    YARDIMCI    İŞLETMECİ

    ANKARA -1    3        MEDENİ    AKAY    İŞ ADAMI

    ANKARA -1    4        RIZA    KUYRUKÇU    ÇİFTÇİ

    ANKARA -1    5        SALİHA    SASA    AVUKAT

    ANKARA -1    6        AHMET MÜNİR    YAŞAR    AVUKAT

    ANKARA -1    7        İSMAİL    KARADUMAN    FİLOLOG

    ANKARA -1    8        FERYAL    TANRIVERDİ    TEKSTİL

    ANKARA -1    9        PAMİR ÇELEBİ    ANTEPLİOĞLU    AVUKAT

    ANKARA -1    10        HİKMET    UZUN    MALİ MÜŞAVİR

    ANKARA -1    11        SEMRA    ERTEKİN    HLK.İLİŞ.UZM.

    ANKARA -1    12        TAYYAR    GÜNERİ    

    ANKARA -1    13        AYNUR    KAPLAN    SENDİKACI

    ANKARA -1    14        HASAN    ATÇI    E. MÜFTÜ

    ANKARA -1    15        ÜMİT HALUK    AYDINOĞLU    SERBEST

    ANKARA -1    16        AZİZ    YAVUZ    MÜTEAHİT

    ANKARA - 2    1        HÜSAMETTİN    KORKUTATA    İŞ ADAMI

    ANKARA - 2    2        CAFER    GÜNEŞ    EMEKLİ

    ANKARA - 2    3        ERDİNÇ    YAZICI    ÖĞRETİM ÜYESİ

    ANKARA - 2    4        NAZIM    MAVİŞ    SERBEST

    ANKARA - 2    5        M. RAFİ    KÜRÜM    MÜHENDİS

    ANKARA - 2    6        HAVVA    KARADEMİR    AVUKAT

    ANKARA - 2    7        SÜLEYMAN     DANACI    MALİ MÜŞAVİR

    ANKARA - 2    8        ELVAN    ALTINBAY    MÜHENDİS

    ANKARA - 2    9        BANU     ATABAY    FİLOLOG

    ANKARA - 2    10        YILMAZ    ÇITAK    MÜHENDİS

    ANKARA - 2    11        ÖZLEM    ULUDAĞ    SERBEST

    ANKARA - 2    12        BİLAL    BEZCİ    TEKNİSYEN

    ANKARA - 2    13        ÖZGÜR    ÖZDEMİR    SERBEST

    ANKARA - 2    14         AYDIN DENİZ    AKDEMİR    İŞÇİ

    ANKARA - 2    15        CENAN    ORAN    SERBEST

    ANTALYA    1        ALİ    AKTAŞ    AVUKAT

    ANTALYA    2        HASAN    UĞUR    EMEKLİ

    ANTALYA    3        NİZAMETTİN    IŞIK    MALİ MÜŞAVİR

    ANTALYA    4        ULAŞ    GÖKTAŞ    VETERİNER

    ANTALYA    5        NAZAN    TANER    ESNAF

    ANTALYA    6        HASAN    ÖZDEMİR    EMEKLİ

    ANTALYA    7        YÜCEL    TEMİZ    MALİYE

    ANTALYA    8        ALPARSLAN BURAK    ZORLU    HEKİM

    ANTALYA    9        EBRU    BALCI    DİŞ HEKİMİ

    ANTALYA    10        CEMİL    TÜRKER    ESNAF

    ANTALYA    11        BAYRAM    YILDIZ    YÖNETİCİ

    ANTALYA    12        NUMAN    SANLI    TURİZM

    ANTALYA    13        MURAT    ÖZEL    KİMYAGER

    ANTALYA    14        RAMAZAN    SÜREN    SİGORTACI

    ARTVİN    1        AKAY    TEKİN    AVUKAT

    ARTVİN    2                

    AYDIN    1        ÖMER    ÖZMEN    AVUKAT

    AYDIN    2        MEHMET EMİN    ERBAŞ    KUYUMCU

    AYDIN    3        YÜKSEL    DUYMAZ    ESNAF

    AYDIN    4        BİLGEN BELKIZ    ARAT    MÜHENDİS

    AYDIN    5        ASIM    KÖLECİK    DANIŞMAN

    AYDIN    6        SEÇKİN    ÇELİK    ESNAF

    AYDIN    7        HARUN    ÖZDEMİR    MİMAR

    BALIKESİR    1                

    BALIKESİR    2        NEVZAT    KULAOĞLU    MALİ MÜŞAVİR

    BALIKESİR    3        MUSTAFA    ÇAKAR    -

    BALIKESİR    4        TANJU    AKÇA    -

    BALIKESİR    5        ŞÜKRAN    KABAOĞLU    EMEKLİ

    BALIKESİR    6        HAKAN    DEMİRTAŞ    -

    BALIKESİR    7        NECLA    CANER    EV HANIMI

    BALIKESİR    8        FARUK    KULAKSIZOĞLU    TESVİYE

    BİLECİK    1        MUHARREM    TÜFEKÇİOĞLU    MÜHENDİS

    BİLECİK    2        RECEP    FİDAN    ESNAF

    BİNGÖL    1        ALİ RIZA    BOZKURT    ELEKTRİKCİ

    BİNGÖL    2        AYHAN    HATUSARU    SERBEST

    BİNGÖL    3        ASIF    ÇETİN    EMEKLİ

    BİTLİS    1        MÜFİT    YÜKSEL    SERBEST

    BİTLİS    2        EKREM    TATLICIOĞLU    İŞ ADAMI

    BİTLİS    3        METİN    ÖZLÜK    MUHASEBE

    BOLU    1        EROL    GÜLEN    ESNAF

    BOLU    2        FATMA    ÇAKIR    İŞÇİ

    BOLU    3        HÜSEYİN    AYDIN    ESNAF

    BURDUR    1                

    BURDUR    2                

    BURDUR    3        MEHMET    KÜLEY    KERESTECİ

    BURSA    1        AHMET    SÜNNETÇİOĞLU    DİŞ HEKİMİ

    BURSA    2        RAMAZAN    ALBAY    VETERİNER

    BURSA    3        HAYRÜNNİSA    KÖKBIYIK    ECZACI

    BURSA    4        MEHMET    KARAKOYUN    

    BURSA    5        İBADET    DENİZ    ESNAF

    BURSA    6        FAHRETTİN    ULUDAĞ    İŞLETMECİ

    BURSA    7        MUSTAFA    SÜNGÜ    MALİ MÜŞAVİR

    BURSA    8        SONER    AKSOY    TİCARET

    BURSA    9        HASAN    UÇAR    TİCARET

    BURSA    10        FİKRET    SERKAN    

    BURSA    11        ADNAN    TÜRKYILMAZ    MALİ MÜŞAVİR

    BURSA    12        MUHAMMET    ALTOPRAK    MÜTEAHİT

    BURSA    13        ŞABAN    ÇELEK    TEKSTİL

    BURSA    14        MUHAMMET    KOCAMAN    MÜHENDİS

    BURSA    15        SAMET    DOĞAN    TEKSTİL

    BURSA    16        ALİ    YILDIRIM    EMEKLİ

    BURSA    17        FATMA    KOCA    MALİ MÜŞAVİR

    BURSA    18        ŞABAN    YILDIRIM    YÖNETİCİ

    ÇANAKKALE    1        İBRAHİM    AKKOYUN    TEKNİKER

    ÇANAKKALE    2        MEHMET POLAT    KÜÇÜKÇELİK    MÜTEAHİT

    ÇANAKKALE    3        MESUDE    KAYA    ECZACI

    ÇANAKKALE    4        SEÇKİN    GÜMÜŞ    YÖNETİCİ

    ÇANKIRI    1        FATİH    HACIOĞLU    SERBEST

    ÇANKIRI    2        YAŞAR    ER    EMEKLİ

    ÇORUM    1        ORHAN    HORAN    EMEKLİ

    ÇORUM    2        YALÇIN    AKMAN    MÜTEAHİT

    ÇORUM    3        GÜRCAN    AKCA    MÜHENDİS

    ÇORUM    4        MEHMET    SARIARSLAN    DİŞ TEKNİSYENİ

    DENİZLİ    1        MEHMET UĞUR    TATAR    İŞÇİ

    DENİZLİ    2        TANER    İZGİ    MİMAR

    DENİZLİ    3        ZELİHA    GÜVENÇ    TEKSTİL

    DENİZLİ    4        RAMAZAN    YURTSEV    İŞLETMECİ

    DENİZLİ    5        ERCAN    KOÇ    ESNAF

    DENİZLİ    6        SALİH    TEKİN    EĞİTİMCİ

    DENİZLİ    7        SÜLEYMAN    ASLANTÜRK    MUHASEBE

    DİYARBAKIR    1        ALAATTİN    PARLAK    ARKEOLOG

    DİYARBAKIR    2        FIRAT    ARIĞ    AVUKAT

    DİYARBAKIR    3        DENİZ MORAY    GERÇEK    AVUKAT

    DİYARBAKIR    4        MEHMET    CAN    MUHASEBE

    DİYARBAKIR    5        SERDAL    ÜŞEN    SERBEST

    DİYARBAKIR    6        ABDULLAH    ÇELEBİ    ÇİFTÇİ

    DİYARBAKIR    7        AHMET    AKMEŞE    ESNAF

    DİYARBAKIR    8        FİKRET    BİLGİÇ    MOBİLYACI

    DİYARBAKIR    9        HÜSEYİN    YÜRÜK    AVUKAT

    DİYARBAKIR    10        ÖMER    İPEKÇİ    PAZARLAMA

    DİYARBAKIR    11        HACI ÖMER    YILDIRIM    TİCARET

    EDİRNE    1        CEMİL    CIVAN    İŞ ADAMI

    EDİRNE    2        HAKAN    ALİÇE    ESNAF

    EDİRNE    3        İBRAHİM    İMAMOĞLU    ESNAF

    ELAZIĞ    1        KADİR    ÇİÇEK    AVUKAT

    ELAZIĞ    2        UĞURHAN    ERGÜN    MÜHENDİS

    ELAZIĞ    3        MEHMET SIDIK    ARAN    MÜTEAHİT

    ELAZIĞ    4        ERHAN    EMRE    AVUKAT

    ELAZIĞ    5        ABDULKERİM    AVANOZ    EMEKLİ

    ERZİNCAN    1        ENİS    BAŞAKIN    TİCARET

    ERZİNCAN    2        BAHATTİN    SEREN    SERBEST

    ERZURUM    1        TEOMAN    KÜMBET    TİCARET

    ERZURUM    2        KAHRAMAN    ŞİMŞEK    MÜHENDİS

    ERZURUM    3        YUSUF    TÜRKMEN    AVUKAT

    ERZURUM    4        MUHAMMET YAVUZ    SELÇUK    AVUKAT

    ERZURUM    5        SELAHİ    ÇINARLIOĞLU    MÜHENDİS

    ERZURUM    6        MUHAMMET RECAİ    DEMİRCİ    ESNAF

    ESKİŞEHİR    1        HASAN TAHSİN    BAYRAKER    UZMAN

    ESKİŞEHİR    2        RAMAZAN    GÜNGÖREN    VETERİNER

    ESKİŞEHİR    3        MUHARREM    AKAYDIN    EMEKLİ

    ESKİŞEHİR    4        ÜMİT    ASLANER    TİCARET

    ESKİŞEHİR    5        İSMAİL    ERDOĞAN    TİCARET

    ESKİŞEHİR    6        MAHMUT    ÖZKEÇECİ    TİCARET

    GAZİANTEP    1        VAHİT    ABUŞOĞLU    MİMAR

    GAZİANTEP    2        SUAT    BOZKURT    

    GAZİANTEP    3        LATİF    CAN    MÜTEAHİT

    GAZİANTEP    4        BEKİR    ŞEN    MÜDÜR

    GAZİANTEP    5        MÜZEYYEN    KÖSE    EV HANIMI

    GAZİANTEP    6        FETULLAH    GENÇ    ESNAF

    GAZİANTEP    7        MEHMET    DİNÇ    ESNAF

    GAZİANTEP    8        ERKAN    KARAKAŞ    İŞLETMECİ

    GAZİANTEP    9        RAMAZAN    DİRİL    ESNAF

    GAZİANTEP    10        İSMAİL    KÖK    ESNAF

    GAZİANTEP    11        FADİME    ÖZBEY    EĞİTİM

    GAZİANTEP    12        SİNAN    KARAKAŞ    EĞİTİMCİ

    GİRESUN    1        MEHMET    BAŞER    YÖNETİCİ

    GİRESUN    2        MUSTAFA    KAHYAOĞLU    EMEKLİ

    GİRESUN    3        SAMİ    KADIOĞLU    EMEKLİ

    GİRESUN    4        KAYA    ERDEMİR    EMEKLİ

    GÜMÜŞHANE    1        MUSTAFA    ATAY    MÜHENDİS

    GÜMÜŞHANE    2        İLHAMİ    KARAGÜL    EMEKLİ

    HAKKARİ    1        RIFAT    GEYLAN    SERBEST

    HAKKARİ    2        VAHYETTİN    YILMAZ    SERBEST

    HAKKARİ    3                

    HATAY    1        NİZAM    GÖVCE    AVUKAT

    HATAY    2        HÜSAMETTİN    AYDIN    AVUKAT

    HATAY    3        AYLA    AYAN    ÖĞRETMEN

    HATAY    4        SONGÜL    DAĞ    LOJİSTİK

    HATAY    5        VEYSEL KARANİ    ZORTUKOĞLU    ÇİFTÇİ

    HATAY    6        CAHİT    OT    SERBEST

    HATAY    7        MUHAMMET MÜCAHİT    FİLİZ    TİCARET

    HATAY    8        AHMET    YÜKSEL    MÜDÜR

    HATAY    9        UĞUR    AĞIRMAN    NAKLİYECİ

    HATAY    10        MEHMET    ORHAN    ESNAF

    ISPARTA    1        FARUK    ALGINKILIÇ    HUKUKÇU

    ISPARTA    2        ZEHRA    KÜTÜKÇÜ    MİMAR

    ISPARTA    3        ALİ    UYSAL    ÖĞRETMEN

    ISPARTA    4        NERMİN    MARULCU    MÜTEAHİT

    MERSİN    1        MUSTAFA NAMIK    SİNANOĞLU    GENEL MÜDÜR

    MERSİN    2        ÖMER FARUK    DEMİRCİ    İŞ ADAMI

    MERSİN    3        ERKAN    ELMAS    İŞ ADAMI

    MERSİN    4        ALİ FETHİ    KOCATÜRK    EMLAKÇI

    MERSİN    5        KÜBRA    AYDOĞAN    MÜDÜR

    MERSİN    6        MEDET    DOLAŞ    MÜDÜR

    MERSİN    7        CEM    KARAÇUBUK    TURİZM

    MERSİN    8        HANİFE    ÜZMEZ    SATIŞ ŞEFİ

    MERSİN    9        NEŞE    KARAKOÇ    MEFRUŞAT

    MERSİN    10        ALİ    ÖZDEMİR    DOKTOR

    MERSİN    11        AHMET    ÖZ    ESNAF

    İSTANBUL - 2    1        NUMAN    KURTULMUŞ    ÖĞRETİM ÜYESİ

    İSTANBUL - 2    2        HASAN BASRİ    AKTAN    

    İSTANBUL - 2    3        MUSA    DEMİRCİ    

    İSTANBUL - 2    4        EMEL    TOPÇU    

    İSTANBUL - 2    5        TÜRKER    SALTABAŞ    

    İSTANBUL - 2    6        CEMAL    AVCI    

    İSTANBUL - 2    7        CAHİT    BAŞARAN    TİCARET

    İSTANBUL - 2    8        ARİF    CALBAN    EĞİTİMCİ

    İSTANBUL - 2    9        KERİME    TUNÇBİLEK    

    İSTANBUL - 2    10        RECEP    DOĞAN    

    İSTANBUL - 2    11        HALİT    ATMACA    TİCARET

    İSTANBUL - 2    12        MEHMET AKİF    SEYLAN    

    İSTANBUL - 2    13        HAMİT HATİP    OĞUL    

    İSTANBUL - 2    14        ABDULKADİR    AKYOL    

    İSTANBUL - 2    15        NAZMİYE    KABAKCI    

    İSTANBUL - 2    16        İDRİS    KARA    

    İSTANBUL - 2    17        DEVRİM    ALPASLAN    

    İSTANBUL - 2    18        ELİF    GÜRGÖL    

    İSTANBUL - 2    19        AHMET    KABANLI    

    İSTANBUL - 2    20        HANNA    YILMAZ    ECZACI

    İSTANBUL - 2    21        ESRA    HİÇDURMAZ    

    İSTANBUL - 2    22        MUSTAFA    ARSLAN    

    İSTANBUL - 2    23        ERDOĞAN    TÜYSÜZ    

    İSTANBUL - 2    24        HAKAN    ZİNİ    

    İSTANBUL - 2    25        YAŞAR    DEMİRCİ    İMALATÇI

    İSTANBUL - 2    26        ALİ    BAŞARAN    

    İSTANBUL - 2    27        İLKER    AYDIN    

    İSTANBUL - 3    1        ZEKİ    KILIÇASLAN    ÖĞRETİM ÜYESİ

    İSTANBUL - 3    2        MUKADDER    BAŞEĞMEZ    

    İSTANBUL - 3    3        MUSA    AKBAL    

    İSTANBUL - 3    4        EROL    ERDOĞAN    

    İSTANBUL - 3    5        YUSUF    ENGİN    

    İSTANBUL - 3    6        ZEYNEP    ÇANAK    

    İSTANBUL - 3    7        SÜLEYMAN    PEKTAŞ    

    İSTANBUL - 3    8        YAŞAR    YERLİKAYA    

    İSTANBUL - 3    9        ATİLA    YILMAZ    

    İSTANBUL - 3    10        ZEYNEP    CAMCI    AVUKAT

    İSTANBUL - 3    11        SELİM    DARICI    

    İSTANBUL - 3    12        ABDURRAHMAN    ÇUHADAR    

    İSTANBUL - 3    13        FATİH    DURSUNKAYA    

    İSTANBUL - 3    14        MUHAMMET ŞADİ    KAŞO    

    İSTANBUL - 3    15         MEHMET FARUK    HABERVEREN    

    İSTANBUL - 3    16        YAVUZ    KASKAN    

    İSTANBUL - 3    17        DİLŞAT TÜLGEN    ÖZTÜRK    

    İSTANBUL - 3    18        HİKMET    YILDIRIM    

    İSTANBUL - 3    19        ABDULKADİR    AYYILDIZ    

    İSTANBUL - 3    20        ZÜBEYİR    BEKİROĞLU    

    İSTANBUL - 3    21        MEHMET    KAYA    

    İSTANBUL - 3    22        NACİ    UYMAZ    

    İSTANBUL - 3    23        MUHAMMET ALİ    AYGÜN    

    İSTANBUL - 3    24        FATMAGÜL    YAKAR    

    İSTANBUL - 3    25        NEDİM    ALTUN    

    İSTANBUL - 3    26        EMRAH EREN    DİGA    MÜHENDİS

    İSTANBUL - 3    27        SERVET    YAZICI    SİGORTACI

    İSTANBUL - 3    28        YUSUF    YILDIZ    

    İSTANBUL - 1    1        MEHMET    BEKAROĞLU    

    İSTANBUL - 1    2        ŞEFİK    DURSUN    

    İSTANBUL - 1    3        EKREM    BAKİ    

    İSTANBUL - 1    4        BİLGEHAN    DOĞRU    

    İSTANBUL - 1    5        SITKI    ABDULLAHOĞLU    

    İSTANBUL - 1    6        AHMET    KURU    

    İSTANBUL - 1    7        MURAT    SÖZÜER    TEKSTİL

    İSTANBUL - 1    8        HALİL     MERT    

    İSTANBUL - 1    9        NEBAHAT    ÇAKAR    İŞLETME

    İSTANBUL - 1    10        ALİ    GEYLANİ    

    İSTANBUL - 1    11        ATIF    ÖZBEY    

    İSTANBUL - 1    12        ZERRİN    BUDAK    

    İSTANBUL - 1    13        YAŞAR    ŞAHİN    

    İSTANBUL - 1    14        ORHAN    ŞANVER    

    İSTANBUL - 1    15        ANTONİ    VİLKOŞEVSKİ    MUHTAR

    İSTANBUL - 1    16        RECEP ZEKİ    İSKENDER    

    İSTANBUL - 1    17        MEHMET    ASLAN    

    İSTANBUL - 1    18        GÜLŞEN    YİĞİT    

    İSTANBUL - 1    19        HİLAL    ŞİMŞEK    

    İSTANBUL - 1    20        AHMET    MUTLU    

    İSTANBUL - 1    21        ÖMER FARUK    GERÇEK    

    İSTANBUL - 1    22        AYDIN    ŞANLIBAYRAK    

    İSTANBUL - 1    23        İSMAİL    KANSU    

    İSTANBUL - 1    24        SİNAN     KERİMAKOĞLU    BANKACI

    İSTANBUL - 1    25        METİN    KUTULUBAY    

    İSTANBUL - 1    26        FİKRİ    KOTAN    

    İSTANBUL - 1    27                

    İSTANBUL - 1    28                

    İSTANBUL - 1    29                

    İSTANBUL - 1    30                

    İZMİR - 1    1        İBRAHİM    BENGİ    SERBEST

    İZMİR - 1    2        SÜLEYMAN    SANLI    TİCARET

    İZMİR - 1    3        LİNA    GAHUN    SERBEST

    İZMİR - 1    4        HÜSEYİN    AŞICI    DANIŞMAN

    İZMİR - 1    5        BÜLENT    KÖROĞLU    İŞ ADAMI

    İZMİR - 1    6        MEHMET    TOPÇUOĞLU    

    İZMİR - 1    7        HAYRETTİN    ERTAŞ    

    İZMİR - 1    8        YILMAZ    TURAN    

    İZMİR - 1    9        BİLGİ    TOKEL    

    İZMİR - 1    10        GÜLZİYE    ŞAHİN    

    İZMİR - 1    11        NİHAT    DEMİRHAN    

    İZMİR - 1    12        EYÜP    BARAN    

    İZMİR - 1    13        BÜLENT    GÜÇLÜ    

    İZMİR - 2    1        ÖMER VEHBİ    HATİPOĞLU    

    İZMİR - 2    2        LEVENT    PEŞKER    İŞ ADAMI

    İZMİR - 2    3        SİBEL    SAYILKAN    MÜHENDİS

    İZMİR - 2    4        HÜSEYİN    TOMRUK    TEKSTİL

    İZMİR - 2    5        AYDIN    DEMİR    

    İZMİR - 2    6        MUSTAFA    ÇAKAKAY    

    İZMİR - 2    7        FEHİM    ALGAN    

    İZMİR - 2    8        ALTAN    BOZDEMİR    

    İZMİR - 2    9        YILMAZ    TURAN    

    İZMİR - 2    10        NUMAN    YILDIRIM    

    İZMİR - 2    11        FERAN    SAMET    

    İZMİR - 2    12        UĞUR    GÜNGÖR    

    İZMİR - 2    13        KÜBRA    DURMAZ    

    KARS    1        MUKAİL    DEMİR    MÜTEAHHİT

    KARS    2        TANER    ÇETİN    ELEKTRİKCİ

    KARS    3        MUHAMMET ALİ    GÖKÇEK    SERBEST

    KASTAMONU    1        MÜCAHİT    DAĞDELENOĞLU    AVUKAT

    KASTAMONU    2        HASAN METE    DİKİŞÇİ    MÜHENDİS

    KASTAMONU    3        İBRAHİM TEVFİK    TİRYAKİ    ELEKTRİKCİ

    KAYSERİ    1        LÜTFİ    ASLANHAN    MÜHENDİS

    KAYSERİ    2        HÜLYA    ÖZTÜRK    ESNAF

    KAYSERİ    3        İRFAN    DEMİR    İŞ ADAMI

    KAYSERİ    4        FATMA    OYTUN    EMEKLİ

    KAYSERİ    5        MUSTAFA    ULU    ESNAF

    KAYSERİ    6        VOLKAN    KIRAÇ    YÖNETİCİ

    KAYSERİ    7        HASAN    DOĞANAY    SİGORTACI

    KAYSERİ    8        MUSTAFA    KÖSEAHMETOĞLU    DOKTOR

    KAYSERİ    9        SADULLAH    KAVAK    İŞ ADAMI

    KIRIKKALE    3        BİLAL    KAYAALP    EMEKLİ

    KIRKLARELİ    1        NİHAT    KARAÇAM    MEMUR

    KIRKLARELİ    2        ZAFER    SÜPÜRGECİ    İŞÇİ

    KIRKLARELİ    3        YAKUP    KÜÇÜKER    MEMUR

    KIRŞEHİR    1        HÜSEYİN    ARMAĞAN    EMEKLİ

    KIRŞEHİR    2        MAHMUT    BİLGİÇ    MÜDÜR

    KOCAELİ    1        HÜSEYİN EMRE    BAĞCE    ÖĞRETİM ÜYESİ

    KOCAELİ    2        MEHMET    BATUK    EĞİTİMCİ

    KOCAELİ    3        TÜLAY    ÇIRAK    İŞLETMECİ

    KOCAELİ    4        MUSTAFA SÜREYYA    SUSAM    EMEKLİ

    KOCAELİ    5        ARİF    AKÜZÜM    AVUKAT

    KOCAELİ    6        SAMİ    ÇAKAR    İŞ ADAMI

    KOCAELİ    7        MUSTAFA    YAYLAK    MÜHENDİS

    KOCAELİ    8        MURAT    KÖSE    İŞ ADAMI

    KOCAELİ    9        ATİLLA    ERTUĞRUL    ESNAF

    KOCAELİ    10        YAŞAR    ERDEM    GAZETECİ

    KOCAELİ    11        ÇAĞLAR    MARANGOZ    EMLAKÇI

    KONYA    1        TEOMAN RIZA    GÜNERİ    MÜHENDİS

    KONYA    2        VELİ    TOLU    AVUKAT

    KONYA    3        MUSTAFA NECATİ    ÖZKAN    DİŞ HEKİMİ

    KONYA    4        SÜLEYMAN    BOYALI    AVUKAT

    KONYA    5        HASAN BASRİ    SAYI    İKTİSATÇI

    KONYA    6        FATMA KOLA    BOZKURT    AVUKAT

    KONYA    7        ALİ    ŞANAL    EĞİTİMCİ

    KONYA    8        YAŞAR    GÜNGÖR    DAİRE BAŞKANI

    KONYA    9        HÜSEYİN    SELEŞ    EMEKLİ

    KONYA    10        İSRAFİL    KÖSEDAĞ    İŞLETMECİ

    KONYA    11        MEVLÜT CİHAT    ŞAHİN    AVUKAT

    KONYA    12        YAVUZ    SÖZER    MÜTEAHİT

    KONYA    13        AHMET    ARIKOĞLU    ESNAF

    KONYA    14        BÜLENT    CANCA    İNŞAAT

    KÜTAHYA    1        MEHMET AKİF    ULUSOY    MALİ DANIŞMAN

    KÜTAHYA    2        BERNA    ERGEN    TİCARET

    KÜTAHYA    3        ALİ OSMAN    ŞAHİN    İŞÇİ

    KÜTAHYA    4        HAYATİ    ASİLTÜRK    MÜHENDİS

    KÜTAHYA    5        MUAMMER    YÜĞRÜK    SERBEST

    MALATYA    1        FİKRET    KARABEKMEZ    AVUKAT

    MALATYA    2        HÜLYA    EROĞLU    SERBEST

    MALATYA    3        GÜRSU    İNAN    SERBEST

    MALATYA    4        MUSTAFA    GÜMÜŞBOĞA    MALİ MÜŞAVİR

    MALATYA    5        ALİ    DURAK    SERBEST

    MALATYA    6        TAHSİN    ÖZARSLAN    SERBEST

    MANİSA    1        İBRAHİM    YILDIRIM    SERBEST

    MANİSA    2        SADETTİN    KOÇ    AVUKAT

    MANİSA    3        ŞABAN    ARPA    ELEKTRİKCİ

    MANİSA    4        HÜSEYİN    SARI    MUHASEBE

    MANİSA    5        SİBEL    ONBAŞIOĞLU    EV HANIMI

    MANİSA    6        BAHADDİN    ARVASİ    ESNAF

    MANİSA    7        MEHMET    EFE    EMEKLİ

    MANİSA    8        ABDULLAH    TUZOĞLU    DEKORASYON

    MANİSA    9        HALİL İBRAHİM    CUMURSEL    PAZARLAMA

    MANİSA    10        SADIK    KARAKÖSE    ESNAF

    KAHRAMANMARAŞ    1        MUSTAFA    KABALCI    ECZACI

    KAHRAMANMARAŞ    2        NİYAZİ    GÜNEY    HAKİM

    KAHRAMANMARAŞ    3        ALİ FAHRİ    ŞİRİKÇİ    GAZETECİ

    KAHRAMANMARAŞ    4        FATİH    POLAT    TEKNİKER

    KAHRAMANMARAŞ    5        ABDULLAH    GENÇ    SERBEST

    KAHRAMANMARAŞ    6        BÜNYAMİN    YUMRUKAYA    İŞÇİ

    KAHRAMANMARAŞ    7        HACI İBRAHİM    PIÇAK    TEKNİSYEN

    KAHRAMANMARAŞ    8        KENAN    AKKURT    ÇİFTÇİ

    MARDİN    1        MEHMET    TİMURAĞAOĞLU    İŞ ADAMI

    MARDİN    2        MURAT    ÖZMEN    ÖĞRETMEN

    MARDİN    3        MUSA    ÖĞREDİK    SERBEST

    MARDİN    4        PERVİN    ÇETİN    SERBEST

    MARDİN    5        MURAT    ERDİNÇ    SERBEST

    MARDİN    6        ÜMRAN    MERCEN    SERBEST

    MUĞLA    1        MEHMET    GÖKDAL    SERBEST

    MUĞLA    2        GÖNÜL    ŞENOL    ÖĞRETMEN

    MUĞLA    3        NECLA ÖZCAN    YILDIRIM    SERBEST

    MUĞLA    4        MUZAFFER    TUNA    PAZARLAMA

    MUĞLA    5        AYSEL    DÖŞEME    SERBEST

    MUĞLA    6        FERAT    BÖLÜK    TİCARET

    MUŞ    1        SELAHATTİN    EROL    SERBEST

    MUŞ    2        ERCAN    SELVİ    

    MUŞ                    

    MUŞ                    

    NEVŞEHİR    1        MİKTAT    ŞAHİN    ESNAF

    NEVŞEHİR    2        HULUSİ    ERYILMAZ    MALİ MÜŞAVİR

    NEVŞEHİR    3        MUHAMMED    SAYILAN    ESNAF

    NİĞDE    1        YUSUF    ADIYAMAN    DOKTOR

    NİĞDE    2        HASAN    TÜRKEŞ    MALİ TEKNİKER

    NİĞDE    3        BÜLENT    İNCE    MALİ MÜŞAVİR

    ORDU    1        MUSTAFA KEMAL    ŞAHİN    MÜHENDİS

    ORDU    2        HASAN    KARTAL    EMEKLİ

    ORDU    3        KADİR    AYDIN    BANKACI

    ORDU    4        GÜZİDE    BAŞ KORKMAZ    DİŞ HEKİMİ

    ORDU    5        İZZET    NUHOĞLU    ESNAF

    ORDU    6        TUĞBA    KILIÇ    SERBEST

    RİZE    1        ABDULLAH    GÜNEN    TURİZM

    RİZE    2        NECDET    GÜLBAY    EĞİTİMCİ

    RİZE    3        RECEP    PEÇE    SERBEST

    SAKARYA    1        OSMAN İBRAHİM    BAŞ    AVUKAT

    SAKARYA    2        RECEP    ÖZDEMİR    AVUKAT

    SAKARYA    3        SABAHATTİN    BEDİR    -

    SAKARYA    4        ÖMER FARUK    BÜRTEK    MALİ MÜŞAVİR

    SAKARYA    5        İRFAN    METİN    SERBEST

    SAKARYA    6        EBUBEKİR ERBAKAN    YAŞAR    ESNAF

    SAKARYA    7        ZAFER CAN    KAMİLOĞLU    SERBEST

    SAMSUN    1        AHMET    DEMİRCAN    BAKAN

    SAMSUN    2        HASAN TAHSİN    ŞENGÜL    AVUKAT

    SAMSUN    3        KEMAL     ÖZDEMİR    EĞİTİMCİ

    SAMSUN    4        NUR SEDA    ŞENER    MUHASEBE

    SAMSUN    5        FARUK    SAYIN    

    SAMSUN    6        ÜNAL    OREL    

    SAMSUN    7        YUSUF    DEMİRCİOĞLU    MALİ MÜŞAVİR

    SAMSUN    8        FERHAT    AYYILDIZ    EMEKLİ

    SAMSUN    9        MEHMET    CÜREBAL    EMEKLİ

    SİİRT    1        MEHMET EMİN    AYDIN    EMEKLİ

    SİİRT                    

    SİİRT                    

    SİNOP    1        RECEP    BÜYÜKKAYIKÇI    ÖĞRETMEN

    SİNOP    2        HÜSEYİN    ŞEN    SERBEST

    SİVAS    1        HALİL İBRAHİM    KARADEMİR    İŞ ADAMI

    SİVAS    2        ADEM    ARSLAN    PROGRAMCI

    SİVAS    3        SEBATİ    MANAV    ESNAF

    SİVAS    4        BURHAN    PINARBAŞI    VETERİNER

    SİVAS    5        FERHAT    KORKMAZ    İŞÇİ

    TEKİRDAĞ    1        ZEYNEL    ŞEN    AVUKAT

    TEKİRDAĞ    2        CANSU HELİN    YARAR    SERBEST

    TEKİRDAĞ    3        RAMAZAN TAHİR    EKE    SERBEST

    TEKİRDAĞ    4        ABDULLAH    KOCA    SERBEST

    TEKİRDAĞ    5        HASAN    TÜFEKÇİ    SERBEST

    TEKİRDAĞ    6        YAŞAR    CAYMAZ    SERBEST

    TOKAT    1        ERDAL    DÜZGÜN    AVUKAT

    TOKAT    4        MEHMET    ÜNEŞ    MÜHENDİS

    TOKAT    2        ALPARSLAN    AKYÜZ    MÜHENDİS

    TOKAT    3        BAHA BURAK    İKİKAT    MÜHENDİS

    TOKAT    5        FAHRETTİN    BAŞARA    

    TRABZON    1        ŞEREF    MALKOÇ    AVUKAT

    TRABZON    2        İSMAİL HAKKI    KÜÇÜKALİ    MALİ MÜŞAVİR

    TRABZON    3        ALİ HAYDAR    BAŞ    MÜHENDİS

    TRABZON    4        MEHMET ARİF    KÖROĞLU    DOKTOR

    TRABZON    5        AHMET    AKTOĞAN    ÖĞRETİM ÜYESİ

    TRABZON    6        MURAT     İSKENDER    EMEKLİ

    TUNCELİ    1        NEVİN    HEDEF    İŞLETMECİ

    TUNCELİ    2                

    ŞANLIURFA    1        ABDURRAHMAN    KIRIKÇI    MÜHENDİS

    ŞANLIURFA    2        MAHMUT    BİRLİK    AVUKAT

    ŞANLIURFA    3        MEHMET    ÖZMODALI    -

    ŞANLIURFA    4        HACI ÖMER FARUK    BAYRAM    -

    ŞANLIURFA    5        SERKAN    ARICI    

    ŞANLIURFA    6        FARUK    YAŞAR    -

    ŞANLIURFA    7        GÜLŞEN    ÇÖLGEÇEN    -

    ŞANLIURFA    8        MEHMET MÜNİR    ALTIPARMAK    -

    ŞANLIURFA    9        İSHAK    BIDIK    -

    ŞANLIURFA    10        ADNAN    ALTINSULU    -

    ŞANLIURFA    11        MEHMET    KAHYAOĞLU    -

    ŞANLIURFA    12        DEMİR    EVCİN    TURİZM

    UŞAK    1        ETHEM    ULUDAĞ    MÜHENDİS

    UŞAK    2        MEHMET    YAŞAR    SERBEST

    UŞAK    3        RAZİYE    ÇETİN    SERBEST

    VAN    1        HALİL İBRAHİM    ELBAN    UZMAN

    VAN    2        AHMET    KARABULUT    TİCARET

    VAN    3        ERKAN    ORHAN    ESNAF

    VAN    4        KENAN    GÖNÜL    MÜHENDİS

    VAN    5        SİNAN    BİLİCİ    ÖĞRETMEN

    VAN    6        ERBAKAN    BAYSA    EĞİTİMCİ

    VAN    7        ARİFE    BİLDİM    EV HANIMI

    VAN    8        ÖZAY    İLHAN    VETERİNER

    YOZGAT    1        KAZIM    ARSLAN    DOKTOR

    YOZGAT    2        HASAN    ÖZDEMİR    İŞ ADAMI

    YOZGAT    3        CİHANGİR    CANER    SERBEST

    YOZGAT    4        ÇAVUŞ    BAŞER    SERBEST

    ZONGULDAK    1        AHMET    GÜL    GENEL MÜDÜR

    ZONGULDAK    2        EMRULLAH    ERDOĞAN    MUHASEBE

    ZONGULDAK    3        HÜSAMETTİN    EMANET    ESNAF

    ZONGULDAK    4        HÜLYA    DEMİRÖZ    SERBEST

    ZONGULDAK    5        SERKAN    DOĞAN    SERBEST

    AKSARAY    1        İBRAHİM    BAYKAN    ÖĞRETİM ÜYESİ

    AKSARAY    2        HAKAN    OFLAZ    ÖĞRETMEN

    AKSARAY    3        SİNAN    GÜDEN    SİGORTACI

    BAYBURT    1        ERKAN    ŞENGÜN    UZMAN

    KARAMAN    1        ABİDİN    ÇAĞLAYAN    SERBEST

    KARAMAN    2        MEHMET    MACİT    MUHASEBE

    BATMAN    1        OSMAN    BAĞAÇ    ESNAF

    BATMAN    2        KENAN    ÖZOĞUL    AVUKAT

    BATMAN    3        ÖZLEM ŞAHİN    ERMİŞ    AKTİVİST

    BATMAN    4        MEHMET METİN    EMEN    SERBEST

    ŞIRNAK    1        İSKAN    UÇAR    SERBEST

    ŞIRNAK    2        ÖMER    ARASAN    SERBEST

    ŞIRNAK    3        SELİM    BİNZET    MUHASEBE

    ŞIRNAK    4        ORHAN    CUMUR    SERBEST

    BARTIN    1        HARUN    GÜNDOĞAN    TİCARET

    BARTIN    2        HAYDAR KENAN    PARLATIR    ESNAF

    ARDAHAN    1        AYHAN    AKAY    MÜHENDİS

    ARDAHAN    2        BERKANT    EZER    ESNAF

    IĞDIR    1        FERHAT    AYDIN    ESNAF

    IĞDIR    2        EDİP EMRE    ŞERİATİ    

    YALOVA    1        HALİL İBRAHİM    BÜYÜKGÜMÜŞ    MALİ MÜŞAVİR

    YALOVA    2        OSMAN    DEMİREL    SİGORTACI

    KARABÜK    1        HAYRETTİN    DİLEKCAN    AVUKAT

    KARABÜK    2        CEMALETTİN    YAVAŞCI    AVUKAT

    KİLİS    1        AKİF    OĞUZ    EMEKLİ

    KİLİS    2        MEHMET    DALYANOĞLU    ESNAF

    OSMANİYE    1        İRFAN İLKER    ŞANLI    AVUKAT

    OSMANİYE    2        OSMAN    TAŞKIRAN    MÜHENDİS

    OSMANİYE    3        FATİH    GÖK    İŞ ADAMI

    OSMANİYE    4        MEHMET    SÜNBÜL    MUHASEBE

    DÜZCE    1        SELAHATTİN    AYDIN    EMEKLİ

    DÜZCE    2        ATİLLA    SAĞLAM    MÜHENDİS

    DÜZCE    3        DİLEK YILMAZ    KOCABIYIK    AVUKAT 

    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve kişilik haklarını hiçe sayan yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
    Diğer Haberler
  • Demirtaştan Akla Ziyan İddia!05 Ekim 2012 Cuma 08:37
  • Vekilin İsteği Başka!05 Ekim 2012 Cuma 08:36
  • Hüseyin Çelik: Panik yapmayın!04 Ekim 2012 Perşembe 20:18
  • Hüseyin Aygünden ilginç iddia04 Ekim 2012 Perşembe 20:07
  • MHPnin Neden Evet Dediği Belli Oldu04 Ekim 2012 Perşembe 14:46
  • Muharrem İnce Meclisi birbirine kattı04 Ekim 2012 Perşembe 14:44
  • CHPli heyetten ilk açıklama03 Ekim 2012 Çarşamba 22:45
  • Seçim teklifi komisyondan geçti03 Ekim 2012 Çarşamba 21:00
  • CHPden sağduyu çağrısı03 Ekim 2012 Çarşamba 20:55
  • BDPden ilk yorum Kaplandan03 Ekim 2012 Çarşamba 20:52
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim