Türk rock müziğin güçlü sesi Haluk Levent, Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde dün akşam binlerce müzikseveri ağırladı.

Çırağan Sarayı'nda evlilik teklifi yaptı, dolandırıcı çıktı Çırağan Sarayı'nda evlilik teklifi yaptı, dolandırıcı çıktı
Hayranlarını enerjisiyle büyüleyen Levent, unutulmaz bir konsere daha imza attı. Yaptığı yardımlarla gönülleri fetheden ünlü sanatçı, hayatını kaybeden müzisyen Onur Şener’in ölümüne sessiz kalmadı. Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde verdiği konserle elde ettiği gelirin tamamını Şener’in kızının eğitimine bağışladı.

Haluk Levent’ten takdir toplayan hareket

Kurucusu olduğu AHBAP Derneği ile binlerce kişiye yardım eli uzatan Haluk Levent, sahnesinde duygulandıran haberi sevenleriyle paylaştı. Hayatını kaybeden müzisyen Onur Şener’in küçük kızına sahip çıkan Levent, “Bu konserin büyük bir anlamı var. Amaç farkındalık yaratmak ve duyarlı olmak. Konserin kalan gelirinin tamamını müzisyen Onur kardeşimizin kızına harcadık.” sözleriyle her zamanki gibi umut ışığı için ilk farkındalık hareketini başlattı. ‘’Şehit’’ şarkısını müzisyen Onur Şener’e armağan eden Haluk Levent, müzikseverleri duygulandırdı.