• BIST 105.380
 • Altın 270,656
 • Dolar 5,7452
 • Euro 6,3554

  Halit Şakar'ı ziyaret etti

  10.04.2009 10:12
  Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi de seçilen Kuşadası Esnaf Odası Başkan’ı Halit Şakar’a iadei ziyarette bulundu.
  Halit Şakarı ziyaret etti
  Halit Şakar'ı ziyaret etti Halit Şakar'ı ziyaret etti Halit Şakar'ı ziyaret etti

  Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi de seçilen Kuşadası Esnaf Odası Başkan"ı Halit Şakar"a iadei ziyarette bulundu. Meclis üyeleriyle birlikte Esnaf Odası"na giden Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, ayrıca meclis üyesi seçilmesinden dolayı da Halit Şakar"ı kutladı.
  Son derece samimi hava içerisinde geçen ziyarete, Kuşadası Belediye Meclis üyelerinin yanı sıra, Esnaf Odası yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Ziyarette konuşan Kuşadası Belediye Başkanı M.Esat Altungün, yaşanan krizden dolayı esnafın zor günler geçirdiğini belirterek, “Esnafın sorunlarını çözmek için çeşitli toplantılar yapacağız. Her meslek gurubundan esnafın ayağına gideceğiz. Tüm kesimlerin görüş ve önerilerini dinleyeceğiz. Gerektiğinde Esnaf Odası ile beraber bir grup oluşturularak sorunlar daha da hızlı bir şekilde çözmeyi hedefliyoruz. Amacımız, Kuşadası"nda esnafın daha çok kazanması imkan sağlayacak ortamı oluşturmak. Bunun için elbirliği ile çalışacağız. Esnafın derdi bizim derdimiz, esnafım sevinci bizim sevincimiz” dedi.
  Başkan Altungün"den sonra konuşan Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halit Şakar ise günün 24 saatinde yeni Belediye Başkanı Altungün"ün yanında olacaklarını belirterek, “Esnafın sorunları ile ilgili olarak çeşitli çalışmalarımız ve projelerimiz var. Bu projelerin içinde kapalı pazaryerinin yanı sıra şuan Kuşadası"nda mevcut olarak bulunan Salı, Çarşamba ve Cuma pazarları ile ilgilide projeler geliştirdik. Bunları Sayın Başkanımıza ileteceğiz. Kendisinin esnafımıza yönelik olumlu düşünceleri bizleri son derece mutlu etti. Yaptığı bu anlamlı ziyaretten dolayı kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Ziyaretin sonunda Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası"nın anı günlüğüne, ziyaretiyle ilgili yazı yazdı.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim