• BIST 107.580
 • Altın 153,004
 • Dolar 3,7219
 • Euro 4,3756

  Güzelçamlı'da seçim çalışmaları

  11.01.2009 12:35
  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kuşadası İlçe Teşkilatı, Kuşadası’na bağlı Güzelçamlı Belediye Başkan Adayını Nuri Kara olarak açıkladı.
  Güzelçamlıda seçim çalışmaları
  Güzelçamlı'da seçim çalışmaları Güzelçamlı'da seçim çalışmaları Güzelçamlı'da seçim çalışmaları

  Güzelçamlı Meydanı'nda aday tanıtımı için yapılan toplantıya MHP Aydın Milletvekili Recep Taner, MHP Aydın İl Başkan Yardımcıları Arif Beyazıt, Hakkı İnesi, Süleyman Ekiz, Mukadder Şentürk, MHP Kuşadası İlçe Başkanı Cemal Sarı, MHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Abdullah Sarı, MHP Kuşadası Kadın Kolları Başkanı Olcay Kara, MHP Davutlar Belde Başkanı Hüseyin Kahyaoğulları ve MHP Güzelçamlı Belde Başkanı Enver Bayrak ile partililer ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
  Toplantının açılışında konuşan Kuşadası İlçe Başkanı Cemal Sarı, parti olarak Kuşadası, Davutlar ve Güzelçamlı'da güçlü bir konuma geldiklerini belirterek, “ Artık MHP'nin Kuşadası ve beldelerinde iktidar zamanı gelmiştir. MHP'nin iktidar yürüyüşü, öncelikle yapılacak yerel seçimlerde İl, İlçe ve Belde Belediye Başkanlıkları ile başlayarak devam edecektir. Bu seçim, Türkiye'nin AKP'ye muhtaç ve mecbur olmadığının, MHP'nin iktidarın tek alternatifi olduğunun tescili olacaktır. MHP, halkımızın tek umudu olmuştur” dedi.Konuşmasının sonunda Güzelçamlı Belediye Başkan Adayı Nuri Kara'yı tanıtan Sarı, “Nuri Kara, ömrünü devlet ve milletine hizmetle geçirmiş emekli bir astsubayımızdır. Emekli olduktan sonra MHP Aydın il yönetiminde bir dönem görev almıştır. Güzelçamlı sitelerde oturan Kara, emekli olduktan sonra devamlı buraya yerleşmiştir. Çalışkan ve teşkilatçı bir arkadaşımızdır. Güzelçamlı Sahil Sitelerini organize ederek siteler birliğini kurmuş ve başkanı olmuştur. Güzelçamlı Belediye Başkanlığı seçimininde partimizi başarıyla temsil edecek ve inşallah Güzelçamlı'nın yeni başkanı olacaktır” dedi.
  Daha sonra konuşan Nuri Kara, Güzelçamlı'da Belediye Başkanlığını kazanmak için gece gündüz durmadan çalışacaklarını ifade eden Kara, “Güzelçamlı'nın mevcut Belediye Başkanı uzun yıllar Güzelçamlı'ya hizmet etmeye çalışmıştır. Ancak, bunca yıldan sonra yorulmuş ve heyecanını kaybetmiştir. Güzelçamlı ile ilgili bir vizyonu yoktur. Güzelçamlı'ya bundan sonra verebileceği bir şey de yoktur. Bu sebeple, bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor ve bundan sonraki süreçte Belediye Başkanlığı makamına talip oluyoruz” diye konuştu.
  Son olarak konuşan Aydın Milletvekili Recep Taner ise, 2008 yılının ülkemiz ve milletimiz açısından çok sıkıntılı geçtiğini belirterek, “ Türkiye, AKP'nin tek başına iktidarı döneminde çok sıkıntılı bir sürece girmiştir. 2008 yılında terör olayları artmış. ekonomi iflas noktasına gelmiştir. Petrol fiatları dışarıda artarken, içerde petrol ürünlerine zam yapılıyor ve gerekçe olarak de dışarıdaki artış gösteriliyordu. Şimdi petrolün varil fiatı 140 dolardan 35 dolara gerilediği halde, pompa fiatları olduğu yerde duruyor. Elektrik faturaları vatandaşı çarpar hale gelmiştir. Her alanda daralma ve küçülme vardır. Bu durumdan kurtulmak için 29 Mart 2009'da yapılacak yerel seçimler, başlangıç olacaktır. MHP'li belediyeler, Türkiye'de her türlü imkansızlılara rağmen başarının adresi olmuştur. Bu seçimde MHP'ye bir şans vererek, MHP'nin farklılığını yaşayın” ifadeleri kullandı.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim