banner339
banner313

Uzak Şehrin Masalı nerede çekiliyor? İşte Uzak Şehrin Masalı konusu ve oyuncuları

Uzak Şehrin Masalı, konusu, oyuncuları ve çekildiği mekanlarla yeni sezonun en dikkat çeken yapımları arasında yer aldı. Fox TV ekranlarında yayınlanan ilk bölümüyle beğeni kazanan Uzak Şehrin Masalı, sezona iddialı bir giriş yaptı…

Uzak Şehrin Masalı nerede çekiliyor? İşte Uzak Şehrin Masalı konusu ve oyuncuları
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Uzak Şehrin Masalı, yıllar önce aralarına kırgınlık giren iki kız kardeşin yeniden bir araya gelmesi ve yaşanan olaylar sonunda yollarının yeniden ayrılmasını anlatıyor. Çekimleri iki farklı şehirde gerçekleşen film heyecanlı konusunun yanı sıra doğal güzelliklere yer verilen sahneleriyle de izleyicilerden tam not alıyor. Peki, Uzak Şehrin Masalı nerede çekiliyor? İşte Uzak Şehrin Masalı konusu ve oyuncuları…

UZAK ŞEHRİN MASALI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Uzak Şehrin Masalı dizisinin ilk bölümleri Kars'ta çekildi. Dizinin sonraki bölümleri ise İstanbul'da çekilecek. İstanbul'daki çekimler ise Beykoz Kundura Fabrikası'nda kurulan platolarda ve İstanbul Şile civarlarında gerçekleşecek.UZAK ŞEHRİN MASALI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Umay, yıllardır kocası Affan’ın zulmüne evlatları için katlanmaktadır ama yaşanan son olay, bardağı taşıran son damla olur. Çocuklarını alıp evini terk eder ve doğup büyüdüğü köye, Eskitepe’ye, uzun süredir kırgın olduğu ablası Sonay’a sığınır.

İki kardeş, el ele verip tüm küskünlükleri geride bırakır. Hayatlarına bir çekidüzen verirler ve aile yadigarı mandırayı yeniden çalıştırmayı ve kimseye muhtaç olmadan yaşamayı haya ederler.

Ancak karşılarına bir gün mazisi karanlık, gizem dolu Kürşat Eroğlu çıkar. Adam hem kaçak hem de yaralıdır. İki kardeş başlangıçta Kürşat’tan çok korksa da bu karanlık adam Umay’ı ve çocukları, Affan’ın zulmüne karşı hayatı pahasına korur. Mandırayı ayağa kaldırmalarına yardım eder. Ve iki kız kardeş bir kez daha büyük bir yol ayrımına gelir. Çünkü herkesin geçmişinde büyük sırlar vardır ve zamanla tüm sırlar açığa çıkar.

UZAK ŞEHRİN MASALI DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

 

 

 
banner218