banner141

Survivor Meryem Kasap kimdir? Gönüllüler takımı yarışmacısı Meryem Kasap kaç yaşında?

Survivor Meryem Kasap kimdir? Gönüllüler takımı yarışmacısı Meryem Kasap kaç yaşında?
banner152


TV8 kanalının her sezonuyla büyük beğeni toplayan Survivor yarışması yeni sezonuyla bugün ekrana geliyor. Survivor 2020 bu yıl Ünlüler - Gönüllüler formatında izleyici karşısına çıkacak. Survivor yarışmacıları her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük merak konusu olacak. Özel hayatları merak edilen Survivor yarışmacıları için arayış günden günden artacak. Survivor Gönüllüler takımı hakkında bilgi almak isteyenler, Tek tek yarışmacıları araştırmaya başladı. Peki Survivor gönüllüler takımında mücadele edecek olan Meryem Kasap kimdir? Meryem Kasap kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? İşte Survivor Meryem Kasap hakkında bilinenler...

MERYEM KASAP KİMDİR?

banner154
Survivor 2020 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Meryem Kasap, atletik vücudu ve hırslı yapısıyla en çok dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

Azmine ve hırsına güvenen Meryem Kasap kendisini şu şekilde ifade ediyor;

MERYEM KASAP KAÇ YAŞINDA?

Merhaba ben Meryem Kasap, 1 Mayıs 1992 Trabzon doğumluyum. Ailedeki 3 çocuktan en küçüğüyüm. İlkokulda okurken 3 yıl tiyatroyla ilgilendim. Sporla tanışmam lise yıllarında başladı. Lise takımında 2 yıl hentbol oynadım. Daha sonra bireysel spor yapma kararı aldım ve atletizme yöneldim. Bu spora ilk olarak sırıkla yüksek atlama branşıyla başladım. 2-3 yıl bu branşı yaptıktan sonra yaşadığım bir sakatlık sonucu branş değiştirmek zorunda kaldım ve 400 metre branşına geçtim. Bu dönem içinde lise öğrenimimi tamamladım ve Karadeniz Teknik Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulunu kazandım. Eğitim ve spor hayatımı aynı an da yürüttüm. Kararlılığım ve azmim sayesinde 400 metrede 1 yıl içinde ilk Türkiye Şampiyonluğuna ulaştım ve milli takıma seçildim. Devam eden yıllar içinde bu başarılarım devam etti ve ülkemi sayısız şampiyonalarda temsil etme fırsatı yakaladım. Bu şampiyonalarda Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası'nda ülkeme madalya getirdim. Bu süreç içinde lisans öğrenimimi tamamladım ve mezun oldum. 12 yıllık spor hayatımın, 8 yılı milli takim sporcusu olarak elit bir düzeyde geçti. Şu an hala aktif spor hayatıma devam ederken aynı kararlılık ve azimle fitness eğitmenliği ve Personal Trainer'lık yapıyorum. Spor geçmişim, hırsım, azmim ve bitmek bilmeyen yüksek enerjim sayesinde Survivor da iz birakanlardan olacağım.
banner135