banner158
banner218

SSK, Bağkur isçisine ve emekliye 5, 7.5, 10 bin TL kredi! Halkbank 6 ay sonra ödemeli temel destek kredisi başvurusu yapma!

SSK, Bağkur isçisine ve emekliye 5, 7.5, 10 bin TL kredi! Halkbank 6 ay sonra ödemeli temel destek kredisi başvurusu yapma!
banner216


Corona virüsü salgını sürecinde olumsuz etkilenen işlemeler ve vatandaşlar için kamu bankaları tarafında bireysel temel ihtiyaç kredisi imkanı sunuldu. Halkbank da temel destek kredisi sağlayan 3 kamu bankasından biri. Kredi şartlarını sağlayan herkese 5 ila 10 bin arasın kredisi veriliyor. Kredi başvuruları ise hala devam ediyor. İşte Halkbank 6 ay sonra ödemeli destek kredisi başvurusu yapma… HALKBANK 6 AY SONRA ÖDEMELİ DESTEK KREDİSİ BAŞVURUSU YAPMA Halkbank tarafından yapılan duyuru da bireysel temel ihtiyaç kredisinin ayrıntıları belli oldu. Yapılan açıklama da; hassas günlerden geçtiğimiz bu dönemde devreye alınan “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri kapsamında; hane halkı aylık geliri 5.000 TL’nin altında olan müşterilerin gıda, sağlık, kira, fatura ödemeleri (elektrik, su, doğalgaz vb.) gibi temel ihtiyaçlarının finansmanını sağlamak amacıyla, aylık %0,49 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 36 aya varan vade seçenekleriyle 10.000 TL'ye kadar Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi hizmete sunulmuştur. Denildi. Tutar ve Ödeme Koşulları Dilerseniz; 10.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %0,49 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz. Kredi ödemelerinizi; 6 ay ödemesiz dönemli olarak yapabilirsiniz. Başvurularınızı; Halkbank İnternet Şubemize giriş yaparak; Başvuru Bireysel Kredi Başvurusu Kredi Türü: Tüketici Kredisi Kredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz. Halkbank Mobil Şube giriş yaparak; Başvuru Kredi Başvurusu Kredi Türü: Tüketici Kredisi Kredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz. 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayarak Sesli yanıt sisteminde önceliklendirilmiş işlemler menüsünde 2 numaralı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisini seçerek başvuruda bulunabilirsiniz.   KİMLER 5, 7.5, 10 BİN TL KREDİ İMKANINDAN FAYDALANABİLECEK? Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi’nden hane halkı aylık geliri (aynı evde yaşayan eş ve çocuk) 5.000 TL ve altında olan ücretliler, asgari ücretliler, emekliler, serbest meslek mensubu olan müşteriler yararlanabilecektir. Kamu bankalarının sadece birinden başvuru yapılabilecektir. Aynı hane içerisinden ise sadece bir kişi başvuruda bulunabilecektir. Kredi talebinizin değerlendirilmesi için KGF (Kredi Garanti Fonu) ile kişisel verileriniz paylaşılacaktır.