banner4

SONUÇLAR AÇIKLANDI! Sayısal Loto çekiliş sonuçları 21 Eylül...

Milli Piyango İdare resmi internet sitesi üzerinde gerçekleştirilen Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. 21 Eylül Sayısal Loto çekilişinde hangi numaralar kazandırdı? İşte merakla beklenen Sayısal Loto sonuçları haberimizde...

SONUÇLAR AÇIKLANDI! Sayısal Loto çekiliş sonuçları 21 Eylül...
banner26


Çarşamba ve Cumartesi akşamları yapılan Sayısal Loto sonuçları için heyecan sona erdi. Kazandıran rakamlar belli oldu. İşte sabırsıszlıkla araştıırlan Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

21 EYLÜL SAYISAL LOTO SONUÇLARI

2 - 6 - 7 - 23 -  37 - 40

Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Sayısal Loto oyunu çekilişleri Çarşamba ve Cumartesi günlerinde yapılmaktadır.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2019, 21:42

banner68