banner339
banner313

Son dakika: 'Yüzüne asit atan eski sevgilinin evinde neden kaldın?' sorusuna Berfin Özbek'ten yanıt

Son dakika haberi... Berfin Özbek, yüzünü asit atarak yakan eski sevgilisini affetmişti ve 4 ay onun ailesinin yanında kalmıştı. Olayın iç yüzünü anlatan Berfin Özbek katıldığı televizyon programında 'Ona da aynısını yaşatıp intikam almak istedim' dedi. Berfin Özbek, 'Şimdi olsa yapar mıydın?' sorusuna da yanıt verdi.

Son dakika: 'Yüzüne asit atan eski sevgilinin evinde neden kaldın?' sorusuna Berfin Özbek'ten yanıt
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

15 Ocak 2019'da dershaneden evine gitmeye çalışan Berfin Özek'in eski erkek arkadaşını tarafından yolu kesilmiş ve yüzüne asit atılmıştı. Özek, yaşanan olayın ardından 13 yıl hapis cezası alan eski erkek arkadaşını affetmiş ve 4 ay onun ailesinin evinde kalmıştı. Aldığı kararla gündem olan Özek, TV8'de yayınlanan Paylaş Benimle programına konuk olarak yaşadıklarını anlattı.

"İNTİKAM ALMAK İSTEDİM, KAYBEDECEK BİR ŞEYİM YOKTU"

Acı dolu anlarından bahsederken kelimelere boğazında düğümlenen Berfin Özek, sunucu Gökhan Çınar'ın "En doğru sen anlatırsın. Bu acıya rağmen ne oldu da o ailenin yanına gittin?" sorusu üzerine şunları anlattı:'ŞİMDİ OLSA YAPAR MIYDIN?' SORUSUNA YANIT: ASLA!

Berfin Özek, Çınar'ın "Peki bu yaptığın şeyi şimdi olsa yapar mıydın?" sorusu üzerine ise, "Asla. Öyle bir düşünsem olsaydı danışacağımı insanlara danışırdım. Ben o zaman düşündüm ve yaptım. Kimseye dahi danışmadım. Şimdi olsa birine anlatır bir yolunu bulurdum.' dedi.

Özek'i dinleyen psikolog Gökhan Çınar, aile şiddet ve kaza benzeri olaylarda kişilerin psikolojisinin etkilendiğini, duyguların karıştığı için bu tarz kararlar verebildiklerini söyledi.

"KENDİME HAKSIZLIK ETTİM"

Eski sevgilisinin ailesiyle yaşadığı dönemden bahseden genç kız, sözlerine şöyle devam etti

"AİLESİNİN YANINDA KALIRKEN ONUNLA TELEFONLA KONUŞTUM"


banner218