banner339
banner313

Son dakika: Kabine Toplantısı Erdoğan başkanlığında başladı! Yeni yasaklar olacak mı?

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Kritik Kabine Toplantısı saat 15.55'de başladı. Aşılama çalışmaları ve okullarda son durumun konuşulacağı toplantıda 'Yeni koronavirüs tedbirleri - yeni koronavirüs yasakları olacak mı?' sorusu da cevap bulacak.

Son dakika: Kabine Toplantısı Erdoğan başkanlığında başladı! Yeni yasaklar olacak mı?
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında 15.55'de toplandı. Gündemde kritik konular var.

Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde bir araya geldi. Koronavirüs tablosunda son durum, aşılama çalışmaları, vaka sayıları okullarda son durum gibi birçok konu başlığı toplantıda ele alınacak.

VAKA ARTIŞLARI

Son dönemde vaka sayılarında yaşanan artış nedeniyle yeni tedbirler alınacak mı, yeni yasaklar olacak mı sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Konuya dair açıklama Kabine Toplantısının ardından belli olacak.

OKUL VE SINIFLARIN DURUMU

Yeni yasak ve tedbir kararları alınacak mı sorusu vatandaşların gündeminde. Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde toplandı. Artan vaka sayıları ve son dönemde okullarda gerçekleştirilen karantina ve kapatılan okul ve sınıflar gibi birçok konu başlığı toplantıda ele alınacak. Toplantının sona ermesinin ardından alınabilecek olan yeni karar ve tedbirlerin Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından duyurulması bekleniyor.

KORONAVİRÜSTE YENİ YASAK VE TEDBİRLER ALINACAK MI?

Yeni yasak ve tedbirlerin alınıp alınmayacağı Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısının ardından belli olacak. Alınabilecek olan kararların ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın halka sesleniş konuşması gerçekleştirmesi bekleniyor.
banner218