banner4
banner23

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ordu'da kritik mesajlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuşuyor. Erdoğan, Saadet Partisi'nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Naim Şahin'i eleştirerek, "Paçasını terör örgütlerine kaptırdığı için davamıza maalesef aykırı düşen birisi utanmadan, sıkılmadan benim dostum olduğunu söyleyerek oy devşirmeye çalışıyormuş. Beraber yola çıkarsın ama yolda eğer arkadaşını satarsan o zaman Ordulu ona ne deneceğini çok iyi bilir" dedi.

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ordu'da kritik mesajlar
banner19

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Duyduğuma göre maalesef paçasını terör örgütlerine kaptırdığı için davasına aykırı düşen birisi utanmadan sıkılmadan benim dostum olduğunu söyleyerek oy devşirmeye çalışıyormuş.

Beraber yola çıkarsın ama yolda arkadaşını satarsan Ordulu ona ne diyeceğini iyi bilir.

Bizde dostluk mezara kadar. Terör örgütleriyle bir olup bize parmak sallayan kişiyle bizin ne dostluğumuz olur, ne muhabbetimiz. Seni genel sekreter, vekil sonra bakan yapacağım sonra sen kalkacaksın bizi satacaksın. Onun Ordulu olması sizi bağlar mı? Bu kişi Ordu'ya yapılan her işe de sahip çıkıyormuş. Sen kimsin ya? Sen kimsin…

Gittiği her kapıdan bu taklacıya 31 Mart'ta öyle bir ders verin ki bir daha karşınıza çıkamasın. Dava adamı olmak pazara kadar olmaz, ölene kadar olur. Arkalarına terör örgütlerini alanlar bu sefer de ellerini ovuşturarak seçim sandığından çıkacak sonucu bekliyorlar.

Ordu'ya rekor kırmak yakışır. Rekora var mıyız? Seçim gecesi Ordu'nun sonuçlarını özel olarak takip edeceğim.

Ordu demek şehir demektir. Ordu'ya son 17 yılda 21 katrilyon TL yatırım yaptık.

Sellerde kullanılamaz hale gelen köprüleri onarıyoruz. 10 köprüyü bu ay içinde açıyoruz

Ordu'ya 5 baraj daha inşa ediyoruz. 63 adet taşkın koruma merkezi ile Ordu şehir merkezini koruduk.

Biz cumhur ittifakı pazara kadar değil mezara kadar dedik. AK Partili kardeşlerim sakın ha bölünmeyeceğiz. MHP'li kardeşlerim, asla bölünmeyeceğiz. AK Parti ve MHP olarak Cumhur ittifakının içinde bir olacağız.

Dün CHP Genel Başkanı çıkmış 'Nereye gitti 35 milyar dolar' deyip esip gürlüyor. O ancak tankların arsından kaçıp gider Bakırköy Belediyesi'nde kahve yudumlar. Ondan bir şey olmaz.

DEVAMI GELİYOR...

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2019, 15:17