banner339
banner274

Son dakika... Ayşegül Çınar’ın erkek arkadaşı tahliye edildi! Kararı duyunca gözyaşlarına hakim olamadı

İstanbul Karaköy’deki bir otelin restoranında çıkan kavga sonrası olay yerine gelen polis ve bekçilere saldıran oyuncu Ayşegül Çınar’ın sevgilisi Furkan Çalıkoğlu bugün yapılan duruşmada tahliye edildi. Tahliye kararını duyan Ayşegül Çınar gözyaşlarını tutamadı.

Son dakika... Ayşegül Çınar’ın erkek arkadaşı tahliye edildi! Kararı duyunca gözyaşlarına hakim olamadı
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Damla GÜLER / İSTANBUL - İstanbul Karaköy’de bir otelin restoranında güvenlik görevlilerine direnen daha sonra da olay yerine gelen polis ve bekçilere saldırdığı iddiasıyla tutuklanan Furkan Çalıkoğlu ile oyuncu sevgilisi Ayşegül Çınar’ın yargılanmasına devam edildi.

İstanbul 52. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Ayşegül Çınar avukatıyla birlikte katıldı. Tutuklu sanık Fırat Çalıkoğlu ise, SEGBİS sistemindeki arıza sebebiyle bulunduğu cezaevinden duruşmaya katılamadı.

TAHLİYE EDİLDİ

Ayşegül Çınar önceki savunmalarını tekrar ettiğini söylerken, müşteki avukatları ise sanıkların cezalandırılmasını istedi. Alınan taleplerin ardından kararını açıklayan mahkeme tutuklu sanık Furkan Çalıkoğlu’nun tutuklu kaldığı süreyi gerekçe göstererek tahliyesine karar verdi. Tahliye kararını duyan Ayşegül Çınar, gözyaşlarına hakim olmadı.
banner218