banner158

Sarp ölüyor mu? Kadın 67. yeni bölüm fragmanı

Kadın dizisi 67. yeni bölüm fragmanını yayınladı. FOX TV'de ekrana gelen Kadın dizisinin yeni bölümünde yaşam mücadelesi veren sarp, hayatını kaybedecek. Bu durumdan Bahar ve çocuklar nasıl etkilenecek? İşte Kadın yeni bölüm fragmanı...

Sarp ölüyor mu? Kadın 67. yeni bölüm fragmanı


Salı akşamları yayınlanan Kadın dizisi 67. yeni bölümüyle 15 Ekim 2019 Salı günü ekrana gelecek.

KADIN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hatice’nin ölüm haberini alan herkes darmadağın olur. Tepkisini en çok belli eden kişi ise hayattaki en sevdiği insana veda etmek zorunda kalan Şirin’dir. Hiçbir zaman olmadığı kadar kendini çaresiz hisseden Şirin, annesine bugüne kadar yaptıkları için büyük bir pişmanlık içindedir.
Kırmızı ışıkta geçtiği için tüm hatanın kendisinde olduğunu düşünen Arif, büyük bir vicdan azabı yaşamaktadır. Bahar ise bunun bir kaza olduğunun bilincindedir ve Arif’in kendisini daha fazla üzmesini istemez. Tüm olaylardan sonra aldığı bir karar ise herkeste şok etkisi yaratacaktır.
Annesinin ölümünden sonra adeta küçük bir kız çocuğuna dönüşen Şirin’i bu acı iyi bir insan mı, yoksa daha kötü bir insan mı yapacak? Enver, Hatice’yi bu kadar çok severken, onun yokluğuna alışabilecek mi? Arif yaşadığı vicdan azabından kurtulabilecek mi?

KADIN 67. YENİ BÖLÜM FRAGMANI
Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2019, 17:53
banner192