banner339
banner313

Sahibi 'bir şey yapmaz' dedi, tasmasız pitbull dehşet saçtı!

Samsun'da sahibi tarafından 'korkmayın, bir şey yapmaz' denilerek tasmasız ve ağızlıksız olarak gezdirilen pitbull cinsi köpek, saldırdığı vatandaşın burnunu kopardı. Burnu parçalanan ve estetik ameliyatı olmak zorunda kalan vatandaş şikayetçi oldu.

Sahibi 'bir şey yapmaz' dedi, tasmasız pitbull dehşet saçtı!
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Bir tasmasız ve ağızlıksız pitbull dehşeti de Samsun'da yaşandı. Atakum ilçesinde meydana gelen olayda Azerbaycanlı iş insanı Arif Sehri, tasmasız bir şekilde gezen pitbull tarafından saldırıya uğradı. Sahibi tarafından saldırının hemen öncesinde 'korkmayın, bir şey yapmaz' dedi. Köpeği sevmek isteyen Sehri, bir anda köpek tarafından saldırıya uğradı ve burnu parçalandı. Estetik ameliyat olmak zorunda kalan Sehri, şikayetçi olduğunu söyledi.

Arif Sehri ile eşi Fardina Sehri, sabah saatlerinde işe gitmek için evden çıktı. Kaldırımda yürürken, caddedeki bir araçtan tasmasız pitbull cinsi köpek çıktı.

Fardina Sehri’nin korkması üzerine, köpeğin sahibi 'bir şey yapmaz, ısırmaz' uyarısında bulundu. Bunun üzerine Arif Sehri, köpeği sevmek istedi. Ancak bu sırada Sehri, pitbullun saldırısına uğradı. Sehri'nin yüzünü ısırıp burnunu koparan köpek, sahibinin müdahalesiyle uzaklaştırıldı.

KÖPEĞİN SAHİBİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU

İhbar üzerine olay yerine polis ve 112 acil sağlık ekipleri sevk edildi. Kanlar içinde yerde kalan Sehri'nin kopan burnunun parçaları arandı. İlk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırılan Sehri, tedaviye alındı. Estetik ameliyatı olacağı günü bekleyen Sehri, köpeğin sahibinden şikayetçi oldu.YERDEN BURNUNUN PARÇALARINI TOPLADI

Yaşadığı korku dolu anları anlatan Arif Sehri, "Eşimle beraber evden çıkıp işe gidiyorduk. Bir araba geldi ve köşede durdu. İçinde pitbull cinsi köpek vardı. Köpek bağlı değildi, tasması ve ağızlığı yoktu. Benim eşim köpekten korkuyor. Korkunca boş araziye doğru kaçtı. Ben de bunu görünce eşime bir şey yapmasın diye köpeğe doğru gittim. Köpeğin sahibi o sırada 'korkmayın bir şey yapmaz, ısırmaz' dedi.

Bunun üzerine köpeğe doğru sevmek için eğilince bir anda yüzüme atladı ve burnumu kopardı. O anda eşim bağırmaya ve çığlık atmaya başladı. Sonra acili aradık, polis de geldi. Bana burnumun parçalarının nerede olduğunu sordular, o anda anladım ki burnumun durumu çok kötü. Yerde burnumun kopan parçalarını bulduk” dedi.

AYNADA KENDİME BAKAMIYORUM

Olaydan sonra şikayetçi olduğunu söyleyen Arif Sehri, "Benim yerimde belki bir çocuk olabilirdi, belki ona daha büyük zarar verebilirdi, belki de öldürebilirdi. Hepimizin bu konuda biraz tedbirli olması gerekiyor. Bu burunla nasıl yaşayabilirim onu bilmiyorum. Sabah eşimin kalkıp sessizce ağladığını görüyorum. Şu anda kendime aynada bakamıyorum. Lütfen insanlar bu konularda daha dikkatli olsunlar, başıboş köpek dolaştırmasınlar" diye konuştu.
banner218