banner339
banner274

Putin'in 'Gizemli Ailesi' Bir Arada

Putin'le ilişkisi olduğu iddia edilen Alina Kabaeva'nın iki çocukla birlikte bir etkinlikte görülmesi tartışma yarattı. Rus basını 'Putin'in sır gibi sakladığı ailesi ortaya çıktı' yorumunu yaptı.

banner362
Putin'in 'Gizemli Ailesi' Bir Arada
banner385

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in beraber olduğu iddia edilen eski jimnastikçi Alina Kabaeva'nın, Moskova'da iki erkek çocuk ile buz pateni gösterisine katılması, siyasetçinin gözlerden uzak tuttuğu ailesinin gün yüzüne çıktığı yorumlarına neden oldu.

2013'TE BOŞANMIŞTI

Kabaeva ile ilişkisi 2008'e kadar uzandığı öne sürülen 63 yaşındaki lider, 2013'te iki kızının annesi Ludmila Putina'dan boşanmıştı. Özel hayatı hakkında sorulara yorum yapmaması ile bilinen Putin'in de birkaç yıl önce Olimpiyat madalyalı bir sporcu olan 33 yaşındaki Kabaeva ile nişanlandığı iddia edilmişti.

GÜVENLİK EŞLİK EDİYOR

Rus basınına konuşan bir görgü tanığı, Kabaeva'nın parmağında düğün yüzüğü olduğunu iddia ederken, Rus Moskovsky Komsomolets gazetesi de haberi "Yanınızda kimin oturduğunun farkında mısınız? Gurur duyun" cümleleriyle duyurdu. Kameralara çok fazla yakalanmayan eski sporcu, katıldığı etkinliklere devlet tarafından görevlendirildiği iddia edilen çok sayıda güvenlik görevlisi ile gidiyor.

EYLÜL AYINDA İLK DEFA YÜZÜKLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Kabaeva'nın mayıs ayında çıkan fotoğraflarıyla hamile olduğu iddia edilmiş, eylül ayında da ilk defa yüzükle görüntülenmişti. Çocukların ünlü jimnastikçiye ait olduğunu iddia eden Rus Uznayvse internet sitesi ise, yaşları bilinmeyen çocukların babalarının kimliği konusunun gizemini koruduğunu yazdı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2016, 08:02
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k