banner339
banner274

Pomem sınav yerleri belli oldu! POMEM sınav giriş belgesi sorgulama

27. Dönem POMEM mülakat yerleri internette çok sayıda kişi tarafından merak edilip araştırılıyor. Polis Akademisi Başkanlığı 27. Dönem POMEM mülakat yerlerini gösteren giriş belgesi yayımlandı. POMEM mülakat sınav yeri sorgulama yapmak isteyen adaylar pa.edu.tr sayfasından sınav giriş belgelerine ulaşabilecekler. Peki, 27. Dönem POMEM sözlü mülakat ne zaman? İşte adayların merak ettiği detaylar..

Pomem sınav yerleri belli oldu! POMEM sınav giriş belgesi sorgulama
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Polis adaylarının başvurularının ardından beklediği mülakat tarihleri Polis Akademisi Başkanlığı tarafından açıklandı. Adaylar 27. Dönem POMEM mülakat yerlerini e-Devlet şifreleri ile www.pa.edu.tr adresinden öğrenilecek. POMEM sınav giriş belgesi için gerekli bilgiler haberimizin detayında...

27. DÖNEM POMEM MÜLAKAT SINAV YERLERİ AÇIKLANDI

27. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında, aday değerlendirme ve seçme sınavı Mülakat Sınavı aşamasına katılacak olan adaylar sınav merkezlerini, T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.

İlan edilen sınav tarihi ve sınav merkezlerinde adaylar Mülakat Sınavına tabi tutulacaklardır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir.
banner218