banner339
banner391
banner274

Peskov'un 'Uyuyakaldığı' İddia Edildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin'in geçtiğimiz günlerde İstanbul'da düzenlediği ortak basın toplantısı sırasında Kremlin Sözcüsü Dimitri Peskov'un uyuduğu iddia edildi.

Peskov'un 'Uyuyakaldığı' İddia Edildi
banner353

 

Rusya Devlet Başkanı Putin'in geçen Pazartesi İstanbul'a yaptığı ziyaretin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte gerçekleştirdiği basın toplantısı sırasında Kremlin sözcüsü Dmitri Peskov'un uyuyakaldığı öne sürüldü.

LAVROV FARK ETTİ

The Mirror'ın haberine göre Peskov'un uyuduğu sırada Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya Türkiye ilişkilerinin geliştirilmesinden bahsediyordu. Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov durumu fark etse de duruma müdahale etmedi.

BEYAZ RUSYA VE UKRAYNA'DA DA HABER OLDU

Rus diplomat, çevirmen ve türkolog Peskov'un bu anları Beyaz Rusya ve Ukrayna'da haberlere konu oldu. Peskov olayla ilgili bir açıklamada bulunmasa da bu olayın sözcünün ilk 'uyku vakası' olmadığı biliniyor.

1994 YILINDA ANKARA'DA GÖREVLİYDİ

Peskov 1994 yılında Rusya'nın Ankara Büyükelçiliği'nde 2'nci Katip olarak görev yapmıştı. Peskov'un Türk dostu kızı Liza Peskova da başkentte dünyaya geldi. Peskova bu yaz Türkiye'de yapmıştı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2016, 13:45
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k