banner83

Ortalığı karıştıran iddia: Tuba Babuna kaçırıldı mı?

Adnan Oktar grubuna düzenlenen operasyon kapsamında gözaltına alınan Tuba Babuna, 9 ay sonra sağlık sorunları gerekçesiyle tahliye oldu. 15 Nisan'da tahliye olan Tuba Babuna'dan haber alınamıyor. Anne Babuna, kızının örgüt tarafından kaçırıldığını iddia etti

Ortalığı karıştıran iddia: Tuba Babuna kaçırıldı mı?
banner94
banner26

O hayatını Adnan Oktar'a, ailesi ise onu kurtarmaya adadı. Tuba Babuna tahliye oldu ama ailesi önemli bir iddia ortaya attı.

Tuba Babuna... Adnan Oktar'la 31 yıl önce 18 yaşındayken tanıştı. Daha sonra kardeşleri; Oktar Babuna, Eda Babuna, Ceyda Ertüzün ve Hüma Babuna'yı da örgüte dahil etti. Ailesi yıllarca onları örgütten kurtarmaya çalıştı ama olmadı... 19 Temmuz 2018'de yapılan operasyonda tutuklananlar arasında Tuba Babauna da vardı.

banner103
15 Nisan'da tahliye edilen Tuba Babuna gideceği adres olarak Kadıköy'deki ailesinin binasını göstermişti. Tahliye olduktan sonra buraya gelmedi. Ailesinin iddiasına göre ilk işi adresini değiştirmek oldu.

"ADNAN OKTAR KIZIMI KAÇIRDI"

Anne Babuna yaptığı açıklamada,"Bizim bilmediğimiz bambaşka bir yere götürülüyor örgüt tarafından, haber alamıyorum. Normalde bizim evimizde olması gerekiyordu. Çünkü rahatsızlığı var. Bu hastalığı 2-3 yıl önce örgütteyken başlamış. Çocuklarımı bu örgütten kurtarmak için elimden geleni yapacağım." dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2019, 22:02

banner102