banner158

O vahşet gündem oldu! Ünlü isimlerden Emine Bulut isyanı!

CANİDEN KAN DONDURAN İFADE

O vahşet gündem oldu! Ünlü isimlerden Emine Bulut isyanı!
banner161


Kırıkkale'de, eski eşi Fedai Baran (43) tarafından  çocuğunun yanında bıçaklanan Emine Bulut'un (38),ölmeden önce olay yerinde çekilen son görüntüsü Türkiye’yi sarstı.

Görüntüde Emine Bulut'un, "Ben ölmek istemiyorum" feryadı ile o an yanında bulunan 10 yaşındaki kızı F.B.B.'nin "Anne lütfen ölme" diyerek ağlaması yürekleri dağladı.

Ünlü isimler de #eminebulut hashtagiyle tepkilerini takipçileriyle paylaştı.İşte ünlü isimlerin sosyal medyada Emine Bulut cinayetine ilişkin  mesajları:

Ece Erken: Sakın, Allah’ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Allah onları,ancak gözlerin dehşetle bakakalacağı bir güne erteliyor. #eminebulut

Demet Akalın: Nasıl bakabildiniz videoya ben bakamadım. Hafızamdan çıkmaz .. Allah kötü insanları cehennemden önce burda yak! Rabbbim nasıl bi sabır verecek o cocuga 

Hadise Açıkgöz: Benim söyleyecek sözlerim tükendi. Bu sapık katillerin en ağır cezayı almasını İS-Tİ-YO-RUM! 

Yonca Lodi: Kocaman bir ah oldu günaydın!

Zara: Anne olarak, kadın olarak, insan olarak aklımı kaçıracaktım izleyince... Allah'ım sen büyüksün..

Cenk Eren: Ben idam cezasına karşıyım bu mahlukatı da asmayalım bunu iki metrekaralik hücreye koyup her gün ama her gün etlerini cımbızla yolsunlar her gün yalvarsın yapmayın diye

Deniz Satar: Darmadağın oldum. Kendime bir an gelemedim. Duygumun da öfkemin de tarifi yok. Ah canım kız çocuğu... #EmineBulut

Celil Nalçakan: 4 yıl önce boşandığı eski eşi tarafından, 10 yaşındaki kızının gözleri önünde boğazından bıçaklanarak öldürüldü. 

Oğuzhan Koç: Çok üzgünüm..Bu vahşete sessiz kalmamalıyız!!! kadın cinayetlerinin faillerinin en ağır cezalarla yargılanmasını ve şiddetin her halinin artık son bulmasını diliyoruz! 

İbrahim Büyükak: "Yaşanan bu vahşete sessiz kalmıyoruz! Bu pislik en ağır cezayı alana kadar susmayacağız!"

Olay, 18 Ağustos'ta Menderes Caddesi'ndeki kafede meydana geldi. Fedai Baran, 4 yıl önce boşandığı eski eşi Emine Bulut ve kızı F.B.B. ile kafede buluştu. Fedai Baran ile Emine Bulut, arasında tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışmada Fedai Baran, yanındaki bıçakla eski eşini, kızının gözü önünde vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı.

Emine Bulut kanlar içinde kalırken, Fedai Baran taksiye binerek kaçtı. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, yaralanan Emine Bulut ile olayın etkisiyle şoka giren kızı F.B.B.'yi ambulansla Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırdı. Tedaviye alınan Bulut, doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti. 

Fedai Baran, olayın ardından Bahşılı ilçesinde gözaltına alındı. Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Fedai Baran, mahkemedeki ifadesinde, "Çocuğumun velayeti konusunda konuşurken bana hakaret edince sinirlenip yanımda gezdirdiğim bıçakla vurdum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2019, 15:23