banner83

Neslican Tay'ın cenaze töreni ne zaman?

Neslican Tay'ın ölümünün ardından binlerce seveni cenaze törenine akın edecek. Tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybeden Neslican Tay'ın cenaze töreninin tarihini ve nerede yapılacağını ailesi sosyal medyadan açıkladı. Peki Neslican Tay'ın cenaze töreni ne zaman ve nerede yapılacak? İşte Neslican'ın cenaze törenine dair ayrıntılar...

Neslican Tay'ın cenaze töreni ne zaman?
banner94
banner26


Neslican Tay'ın cenaze töreni ne zaman ve nerede yapılacak? soruları Neslican Tay'ın vefatının ardından sevenleri tarafından merakla araştırılıyor. Neslican Tay'ın ailesi sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamada cenaze törenin nerede ve ne zaman yapılacağını duyurdu. İşte Neslican Tay'ın cenaze törenine dair detaylar...NESLİCAN TAY'IN CENAZE TÖRENİ NE ZAMAN VE NEREDE?

Neslican Tay'ın ölümünün ardından ailesi sosyal medyadan yaptıkları açıklama ile cenaze töreni hakkında detaylı bilgi verdi. Tay'ın ailesi Neslican Tay'ın yarın memleketi Rize'de son yolculuğuna uğurlanacağını belirtti.

Neslican Tay'ın ailesi açıklamasında, "Nelicanımızı kaybettik... Cenazemiz 22.09.2019 Pazar günü kılınacak öğle namazına müteakip memleketi Rize'de toprağa verilecektir." denildi.

 
Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2019, 12:45

banner102