banner158

Nazlı Ilıcak'ta utanma geni yok!

Gazeteci Nedim Şener, CNN Türk'te Enver Aysever'e konuk oldu, Nazlı Ilıcak hakkında çok sert ifadeler kullandı.

Nazlı Ilıcak'ta utanma geni yok!

CNN Türk TV'de Enver Aysever'e konuk olan gazeteci-yazar Nedim Şener, Ergenekon operasyonunda tutuklu kaldığı dönemlerde medyada kendisine yönelik yazılanlara sert tepki gösterdi.

Ilıcak'a çok sert tepki gösteren Şener, "Ilıcak'ta utanma geni yok" dedi.

Nedim Şener Nazlı Ilıcak hakkında şöyle konuştu:

BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ KONUSUNDA EN SON KONUŞABİLECEK KİŞİ NAZLI ILICAK'TIR

Zekeriya Öz hukuktan bahsettiği zaman dayanamıyorum. Bu bana, Nazlı Ilıcak'ın basın özgürlüğünden bahsetmesi gibi geliyor. Hakaret gibi geliyor bana. Basın özgürlüğü konusunda konuşacak en son kişilerden bir tanesi Nazlı Ilıcaktır.

Çünkü, Aksiyon Dergisi'ne verdiği röportajda, "Ahmet Şık'ın değil ama Nedim Şener'in tutuklanmasında ben bir sakınca görmüyorum" diyebilecek rahatlıkta bir insan. Eğer biraz utanması olsa, ben ona bir yerde karşı karşıya gelip anlatacağım bazı şeyleri.

NAZLI ILICAK'TA UTANMA GENİ YOK

Gerçi onunla karşı karşıya gelmekten de kaçınırım. Çünkü ben bir şey söylediğim zaman en azından bunun üzerinde düşünen bir insan beklerim. Ve hakikaten utanabilecek bir insan beklerim.

Ama Nazlı Ilıcak'ta böyle bir utanma geni yok. Biyolojik olarak bazı genler var bizde. Utanma geni de var. Ama bazı insanlarda eksik bu. Ben bunu hakaret olarak söylemiyorum.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2014, 11:06
banner192