banner339
banner274

Mehmet Ali Erbil'den şaşırtan açıklama: 'Bizi tahrik etiller'

Seda Sayan'ın olay yaratan suçlamasından sonra detaylı bir şekilde konuşan Mehmet Ali Erbil, ''Seda ile birlikte yemek yiyeceğiz, bize yakışmaz küslük. İkinci, üçüncü şahıslar tahrik etti bizi.' açıklamalarında bulunarak gündeme bomba gibi düşen iddiaları bir kalemde silmeye karar verdi.

Mehmet Ali Erbil'den şaşırtan açıklama: 'Bizi tahrik etiller'
banner448
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile yakın dostu olarak bildiğimiz şarkıcı Seda Sayan kavgasının yankıları sürüyor. Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan ile aralarında yaşanan kavgayla ilgili bir kez daha konuştu."ONUN ANNESİ BENİM ANNEM GİBİDİR"
Ünlü Şovmen, "Seda bunun açıklamasını yaptı. Benim iki tane kızım var, bu leke ile yaşamak kolay değil, 50 yıllık sanat hayatımda böyle bir durumla anılmadım. Biz 35 senedir Seda ile birlikteyiz. Onun annesi benim annem gibidir. Ben onun annesine anne derim. Çocukları da benim çocuğum gibidir" dedi.

Miami dönüşü Seda Sayan ile buluşacaklarını ifade eden Erbil, "Birlikte yemek yiyeceğiz, bize yakışmaz küslük. İkinci, üçüncü şahıslar tahrik etti bizi. Bu dostluk öyle kolay kolay bozulmaz" şeklinde konuştu.

HABER3

banner218