banner339
banner274

Meclis'te gece gece ilginç olay

TBMM Genel Kurulu’nda önceki gece AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan ile CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal arasında ilginç bir olay yaşandı.

banner362
Meclis'te gece gece ilginç olay
banner353


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

TBMM Genel Kurulu’nda önceki gece ilginç bir olay yaşandı. CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, “Meclis’in içinde ayakkabısını çıkarmış, ayakkabı yok. Uyarın ayakkabısını çıkarıyor” diyerek, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan’ı TBMM Başkanvekili’ne şikayet etti.

Tartışma tutanaklara şöyle yansıdı:

Mahmut Tanal (CHP) - Bu kanun uygulansa siz gibi Fenerbahçe Orduevi’nde, Ergenekon, Balyoz’da... Burada efendim örgüt örgütü... Olabilir, olamayacaktınız? (CHP sıralarından alkışlar, AK Parti sıralarından gürültüler) Onun için sizden istirham ediyorum.

Cahit Özkan (AK Parti) - Fenerbahçe Orduevi’nde açıklamayı ben yaptım ben, darbecilere karşı.

Tanal- Tabii ki şimdi burada Grup Başkanvekili, söylemeyecektim söyleyeceğim, biraz önce orada ayakkabını çıkarmış da ayakkabısız oturuyordun ya, ayıp değil mi, yakışır mı sana? Grup Başkanvekilisin ya! Bir daha ikaz edin, milletvekilleri burada otururken ayakkabılarını çıkarmasınlar. Utanmıyorsunuz ya, burası Meclis.

Özkan- Sen asıl vukuatların önüne yatan sen değil misin, gazetenin önüne yatan sen değil misin? Bak nasıl kaçıyor öyle deyince, cevap bile veremiyor.

Tanal- Yani hakikaten uyarın ayakkabısını çıkarıyor.
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k