banner4

Maltepe'ye binlerce kişi akın ediyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun katılacağı Maltepe mitingine binlerce kişi akın ediyor.

Maltepe'ye binlerce kişi akın ediyor
banner26

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun çağrısı üzerine bugün saat 14:00'te Maltepe sahilindeki miting alanında yapılacak “İstanbul'a Yeni Bir Başlangıç Buluşması”na az bir süre kaldı. İmamoğlu'nun alana yaklaştığı öğrenilirken, onu bekleyen kalabalık ise anbean artmaya devam ediyor.

İstanbullular, Maltepe'deki miting alanını yavaş yavaş doldurmaya başladı. İstanbul'un çeşitli il ve ilçelerinden gelen vatandaş, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, “Önümüzdeki beş yıl, bir belediye başkanının beş yılı değil. 16 milyon insanımızın beş yılı. Sizi onun için davet ediyorum. Gelin güzel bir pazar gününde saat 14'de Maltepe'de buluşalım” daveti üzerine Maltepe'ye akın ediyor.

İstanbul'a Yeni Bir Başlangıç Buluşması”na katılmak için Maltepe'ye giden gençlerin metroda hep bir ağızdan İzmir Marşı'nı coşkuyla söylemesi vatandaşlardan büyük alkış aldı.

Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, Anadolu'nun her yöresinden yaptığı dans ve şovlarla “İstanbul'a Yeni Bir Başlangıç Buluşması”na gelenleri binleri coşturdu.

Esenyurt'tan Maltepe'ye gelen Atmaca ailesinin 8 aylık Ömer Atmaca'da vatandaşların ilgi odağı oldu.75 yaşındaki Gülizar Yıldız da tekerlekli sandalyesiyle Yeni Bir Başlangıç Buluşması'na gelenlerden…

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2019, 13:46

banner74

banner73