banner339
banner391
banner313

Kuaför Yavuz, o olay hakkında konuştu! Olay bizden değil, buhar makinasından kaynaklandı

Aydınpost’ta yer alan ‘’Aydın’da Kuaföre Giden Kadının Başına Öyle Bir Şey Geldi ki’’ başlıklı haberle ilgili olarak açıklama yapan kuaför Yavuz Demirel, yaşanan olayla ilgili olarak açıklama yaptı.

Kuaför Yavuz, o olay hakkında konuştu! Olay bizden değil, buhar makinasından kaynaklandı
banner353

AYDINPOST HABER SERVİSİ - Kuaför Yavuz Demirel, olayın kendi firmalarından ve çalışanlarından kaynaklı olmadığını, buhar makinasından kaynaklandığını belirtti. Buhar makinasının arızasının bu olayın yaşanmasına sebep olduğunu ifade eden Kuaför Yavuz Demirel, “Meydana gelen bu talihsiz olay yüzünden ilgili marka hakkında da gerekli hukuki müracaatlar başlatılmıştır. Ayrıca önemle belirtmek isteriz ki sürekli olarak kullandığımız makinalara ilişkin bakımlar zamanında yapılmakta olup 16 yıllık süreçte ilk defa böyle talihsiz bir olay meydana gelmiştir. Kazanın oluş sırasında da ilgili personelimiz hemen olaya müdahale etmek sureti ile makinayı da durdurmuş, daha büyük bir yaralanmanın bu şekilde önüne geçilmiştir” dedi.

ŞOK İDDİA: PARA TALEP EDİLDİ

Yavuz Demirel, Funda Demir Akbaş’ın iddialarıyla ilgili olarak da şöyle devam etti: “Meydana gelen olay nedeniyle bir kez daha üzüntülerimizi belirtiyoruz. Olay sonrası firmamız tarafından gerekli acil tedaviler yapılmış ve müşteriye doktora götürülmesi teklifinde bulunulmuştur. Ne var ki müşterimiz bu teklifi ret ettiği gibi, olaydan bir gün sonra saçını boyatmak için gelmiş, yine bir gün sonra müşterinin gelin başı yapılmış, pasta kesilmiş ve müşterimiz mutlu bir şekilde salonumuzdan ayrılmıştır. Hatta dahası müşterimiz cüzdanını evde unuttuğunu, ödemeyi daha sonra yapmak istediğini belirtmiş, bu husus da tarafımızca kabul edilmiştir. Firmamızın hiçbir kusuru olmayan ve dahi olay sonrası da firmamızı tercih etmeye devam eden müşterimizin bu olay nedeniyle hukuki yollara başvuracağına dair haber yaptırması manidar olduğu kadar ilerisi için sadece haksız önyargı oluşturma çabasıdır. Ayrıca aradan geçen süreçte müşteri hiçbir şekilde tarafımıza bir ödeme de gerçekleştirmediği gibi, yaşanan bu talihsiz kazayı kullanmak sureti ile tarafımızdan şikâyetten vazgeçme karşılığında yüklü bir para da talep edilmiştir. Olaya ilişkin tüm kamera kayıtları tarafımızda mevcut olup ilgili kayıtlar yetkili makamlara da teslim edilmiştir. Kamuoyunun bilgisine arz ederiz.

58265.jpg
 

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2016, 11:06
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k