banner339
banner313

Koronavirüse yakalanan Eda Ece'den haber var

Yasak Elma'nın sevilen karakteri Yıldız'a hayat veren Eda Ece koronavirüse yakalanmıştı. Güzel oyuncu sağlık durumu ile ilgili son bilgiyi " Yarın karantinamın son günü. Şuanda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim" sözleriyle paylaştı.

Koronavirüse yakalanan Eda Ece'den haber var
banner328


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Eda Ece; Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay ve Erdal Özyağcılar ile birlikte başrolü paylaştığı, 'Yasak Elma' dizisine Covid-19'a yakalandığı için ara vermek zorunda kalmış evinde karantinaya girmişti. Karantinasının son gününe giren Eda Ece\'den son durumuyla ilgili yeni bir paylaşım geldi. 

Eda Ece Instagram hesabından "Herkese merhaba! Haberlerden duyduğunuz üzere maalesef ben de covid geçiriyorum. Yarın karantinamın son günü. Şu anda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim. Şu an çevremde hala bir sürü hasta insan var, ülkemizde canıyla uğraşan bir sürü insan var, restoranların açılmış olması gibi şeylere inanamıyorum. Bazı sektörlerin çok etkilendiğini de biliyorum ama nasıl olacak endişeliyim. Bizim gibi kalabalıkta çalışan herkes, lütfen kendinize dikkat edin. Hasta olan herkesin biran önce iyileşmesini, yüzlerinin gülmesini diliyorum. Aramalar ve mesajlar için de teşekkür ederim. Ben de sizi çok seviyorum." mesajını paylaştı.

banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k